Zabudowa skrzyniowa MAN TGE z kabiną sypialną - www.lamar.com.pl

Zabudowa skrzyniowa MAN TGE z kabiną sypialną SkyCab

Dostawczy pojazd MAN TGE zadebiutował na rynku w połowie 2017 r. Poszerzył tym samym naszą gamę podwozi do zabudowy, a klientom stworzył nowe możliwości. Jak prezentuje się 8-paletowa zabudowa z kabiną sypialną?

MAN TGE to konstrukcyjny bliźniak Volkswagena Craftera drugiej generacji. Wejście niemieckiego producenta w nowy segment otwiera przed naszymi potencjalnymi klientami nowe możliwości i daje nam szansę zaoferowania unikalnych rozwiązań transportowych. Jeden z dostępnych wariantów opisujemy poniżej.

MAN TGE z kabiną sypialną SkyCab

Walory użytkowe 2-litrowego diesla o DMC do 3,5 t z pojedynczą kabiną kierowcy znalazły odzwierciedlenie w nowej realizacji. Popularna międzynarodówka na podwoziu MAN TGE została wyposażona w kabinę sypialną SkyCab zapewniająca namiastkę domu w trasie.

Poznaj więcej szczegółów o tym produkcie: kabina sypialna SkyCab

W zależności od potrzeb i możliwości kabinę sypialną SkyCab można indywidualnie doposażyć w zestaw akcesoriów.

Zobacz więcej: skrzynie z plandeką LAMAR

Burtofirana jednostronna

W tym wariancie konfiguracji nadwozia zwraca uwagę burtofirana jednostronna pozwalająca na boczny załadunek. System firany skraca czas potrzebny na załadunek i sprawdzi się przy transporcie towarów wielkogabarytowych.

Kabinę sypialną SkyCab nie trzeba specjalnie przedstawiać. To produkt doskonale znany kierowcom, a jej atrakcyjny wygląd, aerodynamiczny kształt oraz w pełni komfortowe wnętrze zostały już docenione przez klientów w całej Europie.

Warto wiedzieć więcej: Skrzynia z plandeką – 6 etapów konfigurowania pojazdu dostawczego [poradnik]

MAN TGE jest kolejną wyróżniająca się marką, której podwozia zabudowujemy. W chwili obecnej skrzynia z plandeką jest dostępna na podwozia 9 marek.

Autor: Łukasz Dybalski