Nowy VW Crafter w zabudowie kontenerowej - www.lamar.com.pl

Nowy VW Crafter w roli izotermy

Prezentowana zabudowa kontenerowa jest wariantem popularnym wśród firm m.in. z branży spożywczej. Izoterma znajduje uznanie wśród cukierników czy dystrybutorów wędlin. Jakie walory użytkowe posiada nowa realizacja na podwoziu VW Crafter?

VW Crafter 2017

Model niemieckiego producenta zadebiutował w połowie tego roku, co nie umknęło uwadze naszych klientów. Mnogość wariantów tego modelu, a wśród nich podwozie do zabudowy, sprawia, że w naszym portfolio pojawiają nowe realizacje.

Atrybuty izotermy

Zabudowy izotermiczna skierowana jest do przedsiębiorstw, które wymagają stosunkowo stabilnej temperatury dodatniej w przedziale od 0 st. do 20 st. C. Warto dodać,  że po zamontowaniu dodatkowego urządzenia grzewczego w przestrzeni ładunkowej możemy uzyskać nawet 25 st. C.

To pojazd użytkowy, który na co dzień musi sprostać surowym wymaganiom. A te nie ograniczają się tylko do załadunku i rozładunku.

Wyposażenie zewnętrzne

W prezentowanym modelu w bocznej ścianie (płyty warstwowe Sandwich) po stronie pasażera zamontowane uchylne drzwi o kącie otwarcia 180°. Można je swobodnie otwierać i unieruchomić za pomocą blokady (np. przy wietrznej pogodzie zapobiega to samoistnemu zamknięciu się drzwi).

Uwagę zwraca aerodynamiczny spojler, którego wysokość dostosowana jest do wysokości zabudowy. Dla zwiększenia funkcjonalności pojazdu, a jednocześnie zmniejszenia nacisku powietrza na przód zabudowy, do spojlera montowane są standardowo owiewki boczne.

Jak zwiększyć waloru użytkowe izotermy: wyposażenie dodatkowe

Tył zabudowy posiada spojler tylny dopasowany do szerokości zabudowy. Wyposażony w dwa światła obrysowe i światło STOP. Opcjonalnym dodatkirm, który zwiększa poziom komfortu z użytkowania zabudowy kontenerowej może być kamera cofania.

Przestrzeń ładunkowa

Zabudowa izotermiczna VW Crafter wykorzystywana w branży spożywczej wyposażone jest m.in. w ślizgi. dla ochrony ściany przed uszkodzeniem w przypadku przewozu np. kilku pięter skrzynek.  Podobnie jak ściany zewnętrzne całość pokryta jest laminatem poliestrowo – szklanym w kolorze białym.

Na samonośnej podłodze izolowanej pokryta została wylewką Marothaanowa.

Dowiedz się więcej: Zabudowa kontenerowa – jaki wariant wybrać?

Dla kogo jest izoterma?

Wszechstronność zabudowy pozwala przystosować ją do każdej branży. Produkt trafia w zdecydowanej większości w potrzeby firm branży gastronomicznej i spożywczej.

Autor: Łukasz Dybalski