Nowy VW Crafter w roli izotermy
Prezentowana zabudowa kontenerowa jest wariantem popularnym wśród firm m.in. z branży spożywczej. Izoterma znajduje uznanie wśród cukierników czy dystrybutorów wędlin. Jakie walory użytkowe posiada nowa realizacja na podwoziu VW Crafter?
VW Crafter 2017
Model niemieckiego producenta zadebiutował w połowie tego roku, co nie umknęło uwadze naszych klientów. Mnogość wariantów tego modelu, a wśród nich podwozie do zabudowy, sprawia, że w naszym portfolio pojawiają nowe realizacje.
Atrybuty izotermy
Zabudowy izotermiczna skierowana jest do przedsiębiorstw, które wymagają stosunkowo stabilnej temperatury dodatniej w przedziale od 0 st. do 20 st. C. Warto dodać, że po zamontowaniu dodatkowego urządzenia grzewczego w przestrzeni ładunkowej możemy uzyskać nawet 25 st. C.
To pojazd użytkowy, który na co dzień musi sprostać surowym wymaganiom. A te nie ograniczają się tylko do załadunku i rozładunku.
Wyposażenie zewnętrzne
W prezentowanym modelu w bocznej ścianie (płyty warstwowe Sandwich) po stronie pasażera zamontowane uchylne drzwi o kącie otwarcia 180°. Można je swobodnie otwierać i unieruchomić za pomocą blokady (np. przy wietrznej pogodzie zapobiega to samoistnemu zamknięciu się drzwi).
Uwagę zwraca aerodynamiczny spojler, którego wysokość dostosowana jest do wysokości zabudowy. Dla zwiększenia funkcjonalności pojazdu, a jednocześnie zmniejszenia nacisku powietrza na przód zabudowy, do spojlera montowane są standardowo owiewki boczne.
Jak zwiększyć waloru użytkowe izotermy: wyposażenie dodatkowe
Tył zabudowy posiada spojler tylny dopasowany do szerokości zabudowy. Wyposażony w dwa światła obrysowe i światło STOP. Opcjonalnym dodatkirm, który zwiększa poziom komfortu z użytkowania zabudowy kontenerowej może być kamera cofania.
Przestrzeń ładunkowa
Zabudowa izotermiczna VW Crafter wykorzystywana w branży spożywczej wyposażone jest m.in. w ślizgi. dla ochrony ściany przed uszkodzeniem w przypadku przewozu np. kilku pięter skrzynek. Podobnie jak ściany zewnętrzne całość pokryta jest laminatem poliestrowo – szklanym w kolorze białym.
Na samonośnej podłodze izolowanej pokryta została wylewką Marothaanowa.
Dowiedz się więcej: Zabudowa kontenerowa – jaki wariant wybrać?
Dla kogo jest izoterma?
Wszechstronność zabudowy pozwala przystosować ją do każdej branży. Produkt trafia w zdecydowanej większości w potrzeby firm branży gastronomicznej i spożywczej.
Autor: Łukasz Dybalski