Premiera nowego produktu: Lambox 2. generacji! – Lamar

Premiera nowego produktu: Lambox 2. generacji!

Lambox 2. generacji, zadebiutował 20 września 2018 roku, podczas targów IAA w Hanowerze. Nowy Lambox charakteryzuje się drapieżnym wyglądem,  doskonałą aerodynamiką, niskim progiem załadunku oraz jest większy w porównaniu do poprzednika. Nowy Lambox to aż  23 m3 zabudowy przygotowanej do dowolnej adaptacji!

DNA OF TRANSPORT to hasło, które towarzyszy nam od 2012 r. i pojawiło się wraz z debiutem na rynku nadwozia Lambox. Odzwierciedla potencjał naszego produktu i możliwości jakie w sobie kryje. LAMBOX to lekka zabudowa kontenerowa o powierzchni do 23 m3. Jest mocowana na platformie i zintegrowana z kabiną kierowcy. Dodatkowo oferuje niski próg załadunku wynoszący zaledwie 67 cm.

Nowy Lambox posiada drapieżny i nowoczesny wygląd,  jest większy od poprzednika (wysokość 2250 mm vs 2110 mm) oraz bardziej aerodynamiczny. Jednocześnie posiada pełną funkcjonalność i dowolność adaptacji, znaną z Lamboxa poprzedniej generacji.

 

Lambox jako baza

Mnogość konfiguracji nadwozia i wnętrza sprawiają, że Lambox może przyjąć postać dostosowaną do biznesowych potrzeb. Wśród nich znajdują się mobilna ekspozycja, pojazd food truck, koniowóz, zabudowa transportowa z opuszczanym trapem, a nawet mobilny gabinet lekarski. Warianty niestandardowe stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

Lambox jako Food Truck:

 

Lambox jako mobilna ekspozycja:

 

Lambox jako koniowóz:

 

Lambox jako pojazd kurierski:

 

Lambox jako mobilna drukarnia:

 

Lambox jako mobilna ekspozycja systemów otwierania bram:

 

Jedynym ograniczeniem zastosowania zabudowy Lambox jest wyobraźnia!

 

Autor: Jakub Kodymowski