Szkolenie dla dealerów Opel i nowy certyfikat zabudowy samochodów

Szkolenie dla dealerów marki Opel i nowy certyfikat na zabudowy samochodów [wideo+zdjęcia]

W czerwcu miały miejsce dwa ważne dla nas wydarzenia. W siedzibie naszej firmie gościliśmy na dwudniowym szkoleniu produktowym dealerów marki Opel z terenu całej Polski. Uzyskaliśmy także certyfikat, który otwiera nam nowe możliwości w zakresie zabudowy podwozi marki Opel. Prezentujemy obszerną galerię zdjęć oraz krótką wideorelację z tego wydarzenia.

Na dwudniowym szkoleniu produktowym nasi goście zapoznali się z całym wachlarzem rozwiązań dostępnym w ofercie firmy LAMAR. Blisko 40-osobowa grupa uczestników, podzielona na dwa zespoły, wzięła udział w części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentowaliśmy kluczowe rozwiązania wspierające pracę kierowców. Zabudowy samochodów wdrażamy na co dzień wykorzystując podwozia i platformy kluczowych marek aut dostawczych do 3,5 t DMC. Duże zainteresowanie wzbudziła część ekspozycyjna przed siedzibą firmy. Pojawiły się tam zabudowy samochodów na podwoziach kluczowych producentów, w tym także marki Opel. Gościem w trakcie szkolenia był Pan Paweł Kwasiborski, Business Developement Manager w General Motors Poland.

Zabudowy samochodów – potencjał i perspektywy

Agenda spotkania zakładała prezentacje linii produktowych firmy: Lamar Nadwozia, Lamar LAMBox, Lamar CoolLamar Aero. Wiosenne szkolenie dealerów marki Opel było doskonałą okazją do podzielenia się ekspercką wiedzą na temat specyfiki zabudowy samochodów aut do 3,5 t. To szczególnie ważne, jeśli weźmiemy pod uwagę zmieniające się potrzeby kierowców czy firm transportowych. Rozwój wszelakich branż, w których transport pełni ważną gałąź logistyki, stawia przed nami oraz dealerami nowe wyzwania. Przedstawiciele marki Opel poznali szczegóły wielu wdrożonych przez nas realizacji, w tym niestandardowych, które stały się już naszym znakiem rozpoznawczym. Wśród nich pojazdy Food Truckkoniowozy, wielofunkcyjne zabudowy kontenerowe, pojazdy z nadwoziem LAMBox kierowane na rynek krajowy i zagraniczny.

Zobacz także: Szkolenie Volkswagen Group Polska, czyli o Crafterze w zabudowie międzynarodowej
Może zainteresuje Cię:  Szkolenie FCA – dużo wiedzy i premiera LAMAR Food Truck

Warto wspomnieć, że dynamika rozwoju tego rynku jest na tyle imponująca, że znalazło to już odzwierciedlenie w rozwoju naszej firmy. Jesteśmy dwukrotnym laureatem nagrody Gazele Biznesu. Po części teoretycznej nasi goście przenieśli się do części ekspozycyjnej. Wśród zaprezentowanych zabudów pojawiło się Iveco Daily z kabiną sypialną Back Sleeper, skrzynia z plandeką wyposażona w burtofiranę jednostronną i deskowaniem aluminiowym, Opel Combo z wkładem LAMAR Cool czyli Fiat Ducato z transportowym nadwoziem LAMBox.

Certyfikat od marki Opel – nowe możliwości

IMG_1939Owocem naszego 25-letniego doświadczenia jest uzyskanie certyfikatu od marki Opel. Koncern General Motors docenił jakość naszych produktów, bogatą paletę rozwiązań i perspektywę współpracy. W trakcie szkolenia otrzymaliśmy oficjalnie potwierdzenie, że wchodzimy w nowy segment rynku. Od tej pory oferujemy nasze rozwiązania, takie jak skrzynie z plandeką, nadwozia LAMBox (na platformie i na ramie), kabiny sypialne dla marki Opel Movano. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz z przedstawicielami marki Opel. Wierzymy, że moc możliwości, jaka wiąże się z użytkowaniem zabudowy samochodów i naszych produktów, w sposób wymierny wpłynie na wzrost wartości firmy naszych klientów.

Galeria zdjęć


Warto wiedzieć więcejKatalogi produktowe LAMAR do pobrania
Nowa realizacja: Opel Movano – międzynarodówka z kabiną sypialną

Wideorelacja

Autor: Łukasz Dybalski