Piknik firmowy pod znakiem Turnieju Piłkarskiego – Lamar

Piknik firmowy pod znakiem Turnieju Piłkarskiego

Na początku lipca w ośrodku Campus Domasławice odbył się piknik firmowy naszej firmy. Jedną z głównych atrakcji był Turniej Piłkarski. Tym razem okazały puchar przejęła drużyna oddziału z Milicza. Bawiło się z nami prawie 200 osób.

Blisko Doliny Baryczy, jednej z przyrodniczych pereł Dolnego Sląska, zorganizowaliśmy piknik firmowy. W ośrodku Campus Domasławice bawiło się wspólnie blisko 200 osób, z dwóch oddziałów naszej firmy. Trudno było uciec od piłkarskich atrakcji tworząc program pikniku. Sporą dawkę emocji zafundowali nam biało-czerwoni w trakcie Euro 2016,  co podbiło stawkę wrażeń, jaką zafundowaliśmy naszym pracowników. W grupowych meczach wzięło udział 6 drużyn.

Podział określony był kolorami koszulek: Zieloni, Biali, Niebiescy, Czarni, Czerwoni, Żółci. Ostatecznie po zaciętym pojedynku Puchar trafił do drużyny Czerwonych z Milicza która w finałowym pojedynku pokonała drużynę Zielonych 2:0. Zwieńczeniem Turnieju było wręczenie pamiątkowych medali i pucharu, który pojawi się na honorowym miejscu w milickim oddziale naszej firmy.

Park linowy, mini quady i zwierzyniec

Najmłodsi uczestnicy wspólnie ze swoimi rodzicami aktywnie spędzali czas nie tylko na kibicowaniu. Prawdziwym hitem okazał się park linowy i mini quady. Na 15-tu urozmaiconych stacjach młodzi dali upust swojej energii.

Przeciąganie liny to próba siły

Męska część ekipy firmy LAMAR, tradycyjnie, jak co roku, podjęła się kilku wysiłkowych wyzwań. O tym jak krzepka i zdeterminowana jest grupa naszych pracowników pokazały dwie konkurencję: podciąganie na drążku i przeciąganie liny. Żeńska część zespołu z werwą kibicowała reszcie ekipy naszej firmy.

Specjalności Szefa Kuchni

Nasi pracownicy to na tyle wszechstronnie uzdolniony zespół, że zawsze możemy polegać na ich umiejętnościach. Jedną z pasji naszego pracownika jest gotowanie. Menu tego dnia obejmowało mi.in. gulasz wegierski, grochówkę, kiełbasę i szaszłyki z grilla. Całości atrakcji dopełniała muzyka serwowana przez DJ-a.

Zdjęcie grupowe

Zespół firmy LAMAR z rodzinami na wspólnym zdjęciu razem ze zwycięską drużyną Czerwonych.

Autor: Łukasz Dybalski