Zabudowa kontenerowa dla cukiernika - LAMAR

Zabudowa kontenerowa dla cukiernika

To jedna z naszych pierwszych realizacji w 2017 roku. Zaczęliśmy od słodkiego akcentu. Prezentowany Opel Vivaro to pierwsza w Polsce zabudowa kontenerowa-izotermiczna na nowej platformie tego modelu. Jakie produkty będzie przewozić?

Marka Opel z grupy General Motor Poland dołączyła do grona naszych Partnerów w połowie ubiegłego roku. Od tego czasu gama rozwiązań dedykowana podwoziom niemieckiego producenta z każdym miesiącem stopniowo poszerza się.

Wymogiem klienta było stworzenie zabudowy, której wysokość nie będzie przekraczała 2350 mm. Rezultatem jest produkt o wysokich walorach praktycznych, zgrabnej stylistyce i niewielkich rozmiarach.

Jakie jest wyposażenie kontenera?

Zobacz więcej: Zabudowa międzynarodowa Opel Movano – nowość w ofercie LAMAR

125-konny Opel Vivaro będzie służył firmie z branży cukierniczej. Klient będzie dostarczał torty o różnych gabarytach i rozmiarach, ciasta oraz inne słodkości. Będzie nie tylko ich dystrybutorem, ale także odbiorcą. Wszystkie słodkości wymagają transportu w określonej temperaturze. W tym celu na przedniej ścianie zabudowy pojawił się agregat do 0 st. C.

Zabudowa kontenerowa dla cukiernika – wnętrze

Przyglądając się wnętrzu samej zabudowy kontenerowej możemy wyróżnić się na ścianie aluminiowe ślizgi pełniące rolę ochronną czy nadkola z blachy ryflowanej. Pierwsze, chronią zabudowę przez potencjalnymi uszkodzeniami, drugie, wspierają kierowcę w bardziej praktycznej organizacji przestrzeni.

Atrybuty zewnętrzne

Z zewnątrz zwracają uwagę dwa elementy nadwozia: lakierowane pod kolor marki zabudowy międzyosiowe oraz niski próg załadunku. Elementem dodatkowym ułatwiający proces załadunku i rozładunku jest dedykowany próg wejściowy.

Tak skonfigurowana i niestandardowy zabudowa kontenerowa staje się cennym partnerem w codziennej dystrybucji produktów.

Poznaj więcej szczegółów: Zabudowy kontenerowe – folder produktowy: wersja online lub do pobrania.

Autor: Łukasz Dybalski