Pierwszy w Polsce MAN TGE z kabiną sypialną SkyCab - www.lamar.com.pl

Pierwszy MAN TGE w Polsce wyposażono w kabinę sypialną SkyCab

Wielkopolska firma transportowa została pierwszym w Polsce odbiorcą tzw. międzynarodówki na podwoziu niemieckiego producenta. MAN TGE wyposażono w naszą kabinę sypialną i 10-paletową skrzynię z plandeką. Filmową relację z przekazania auta przygotowała redakcja „Na Osi”.

MAN to marka doskonale znana i ceniona w branży transportowej. Produktowy debiut w nowej kategorii wagowej sprawił, że wiele firm zyskało nowe możliwości przy rozbudowie swojej floty. To wydarzenie także nam stworzyło szansę oferowania naszych produktów.

Pierwszy w Polsce model MAN TGE

Pojazd otrzymał naszą kabinę sypialną SkyCab. 177-konny pojazd niemieckiej marki wyposażono w 10-paletową skrzynie z plandeką.  Pojazd trafił do wielkopolskiej firmy transportowej DAVPOL.

Filmową relację z przekazania pojazdu przygotowała redakcja magazynu „Na Osi” (materiał wideo poniżej), a my zapytaliśmy właściciela firmy dlaczego zainwestował w podwozia marki MAN i co skłoniło go do wyposażenia zabudowy w kabinę sypialną SkyCab.

Zobacz naszą realizację: Zabudowa skrzyniowa MAN TGE z kabiną sypialną SkyCab

Wybór marki MAN nie był przypadkowy. Jak podkreśla w rozmowie z nami właściciel firmy, Pan Daniel Jędrasiak, we flocie liczącej ponad 70 pojazdów ponad 90% stanowią samochody ciężarowe tego samego niemieckiego producenta. To właśnie zaufanie do sprawdzonego w trasie produktu, wysoki komfort prowadzenia oraz dostępność serwisowa sprawiły, że zdecydowano się na uzupełnienie floty pojazdami dostawczymi MAN do 3,5 t DMC.

Wprawdzie od oddania do użytku pierwszego MAN-a minęło zaledwie 2 miesiące, szef firmy DAVPOL zgodnie podkreśla, że kierowcy doceniają komfortowe wnętrze i nietuzinkowy design kabiny sypialnej SkyCab, która w połączeniu ze skrzynią ładunkową wyróżnia się na tle pozostałych.

Pierwszy MAN TGE w Polsce – wideorelacja redakcji “Na Osi”

“Na Osi” to program kierowany do osób szeroko związanych z transportem. Redakcja postanowiła przyjrzeć się temu wydarzeniu.  Film dostępny jest pod tym linkiem. Właściwy materiał rozpoczyna się od 5:23 min. Czas trwania: 2 minuty.

Tytułowe zdjęcie z przekazania kluczyków zostało opublikowane dzięki uprzejmości portalu Turek.net.pl

 

Autor: Łukasz Dybalski