Zabudowy skrzyniowe: folder produktowy na 2017 rok

Zabudowy skrzyniowe: folder produktowy na 2017 rok

Marka Opel dołączyła w minionym roku do grona firm, których podwozia zabudowujemy. Opublikowaliśmy aktualny folder produktowy na tzw. międzynarodówki, czyli zabudowy skrzyniowe. Zobacz go w odświeżonej formule.

Cały segment tzw. eksportówek zmienia się niezwykle dynamicznie. Rosną oczekiwania klientów oraz firm przewozowych, a to sprawia, że produkty im dedykowane są konfigurowane pod ich bieżące i długoterminowe potrzeby.

W rezultacie w konstrukcji zabudowy skrzyniowej z plandeką adoptowane są nowe rozwiązania. Można tu wyróżnić m.in. dach przesuwny, dodatkowe skrzynie narzędziowe, systemy regulacji wysokości, burtofiranę czy różne odeskowania we wnętrzu ładowni.

Zabudowy skrzyniowe – nowa marka

W minionym roku do grona naszych partnerów dołączyła firma Opel. To ósmy producent w naszej gamie marek, którego podwozia zabudowujemy w tzw. międzynarodówki. Wraz z podwoziami niemieckiego producenta w naszych halach produkcyjnych konfigurowane są zamówienia w oparciu o podwozia takich marek jak Fiat, Peugeot, Citroen, Mercedes, VolkswagenIveco oraz Renault Truck.

Popularnym produktem stają się zabudowy skrzyniowe w konfiguracji z kabiną sypialną.

 

Może zainteresuje Cię także: Skrzynia z plandeką i zabudowa kontenerowa – w co doposażyć?

Nowy folder produktowy na 2017 rok

Zabudowa skrzyniowa, potocznie określana jest przez kierowców jako kurnik. W branży transportowej produkt cieszący się największą popularnością. Zachęcamy do lektury przekrojowego folderu produktowego, który publikujemy poniżej. Dzielimy się szczegółami na temat wyposażenia standardowego i opcjonalnego czy aktualnie wdrażanym rozwiązaniom. Opisujemy warianty pakietów aerodynamicznych.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasi handlowcy pozostają do Państwa dyspozycji.

Autor: Łukasz Dybalski