Za nami targi IAA Hannover 2016: co pokazaliśmy? [wideo+zdjęcia] – Lamar

Za nami targi IAA Hannover 2016: co pokazaliśmy? [wideo+zdjęcia]

Autorskie półki w samochodzie kurierskim zadebiutowały na targach IAA Hannover 2016. To jeden z naszych nowych produktów. Zainteresowanie stoiskiem LAMAR przeszło najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do obejrzenia wideo i galerii zdjęć.

 

Jesteśmy tam gdzie nasi klienci

Targi IAA Hannover 2016 odbywające się w dniach 22-29 września to największe i najważniejsze na Świecie wydarzenie w branży transportowej i logistycznej. Zaprezentowaliśmy kilka nowych produktów. Byliśmy jednym z ponad 2000 wystawców z 50 krajów. Gościliśmy tam po raz trzeci. Z perspektywy czasu obecność na targach oceniamy jak milowy krok w rozwoju firmy. Podczas każdej edycji prezentujemy nowości z naszej oferty. Co pokazaliśmy w 2016?

 

 

Samochód kurierski z autorskimi półkami

Adaptacja furgonu z podwyższonym dachem i nadwozia LAMBox na potrzeby rynku kurierskiego, to nasza propozycja na uzyskanie maksymalnej wydajności i wysokiego komfortu użytkowania w codziennej pracy. Pokazaliśmy produkt dla osób ceniących wysoką jakość, ergonomiczne rozwiązania, lekkie i wydajne konstrukcję. Wyposażenie wnętrza furgonu i LAMBoxa obejmuje instalacje autorskiego systemu półek oraz akcesoriów podnoszących komfort i efektywność pracy.

Zobacz także: Samochód kurierski dla DHL: furgon Iveco Daily
Może zainteresuje Cię także: Samochód kurierski na dwa sposoby: jakie auto kupić?

Pojazd LAMAR Food Truck

30% rocznie – taki jest średni wzrost wydatków na jedzenie street food w Polsce. Znalazło to odzwierciedlenie w naszej ofercie produktowej. LAMAR Food Truck bazujący na nadwoziu LAMBox jest naszą odpowiedzią na ten trend. W trakcie targów pokazaliśmy w pełni wyposażony pojazd przygotowany na potrzeby nowoczesnej gastronomi. To jeden z wielu wariantów food trucka, bo wyposażenie i modyfikacja każdego wnętrza zależy w dużej mierze od specyfiki kuchni oraz potrzeb klienta.

Zobacz także: premierowy pokaz food trucka Champions Food (wideo)
Poznaj szczegóły: folder produktowy LAMAR Food Truck

Kabina sypialna SkyCab

Model SkyCab, dobrze znany klientom w Polsce i w Europie, cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co zaowocowało obecnością tego produktu w Hannowerze. Jako jedyna kabina sypialna na polskim rynku posiada przednie okno czołowe, które pełni także rolę wyjścia bezpieczeństwa.

Zobacz: Prezentacja kabiny sypialnej SkyCab na podwoziach różnych marek (wideo)

Nowa blenda przeciwsłoneczna

Blenda to listwa znajdująca się nad przednią szybą, a montowana bezpośrednio do kabiny sypialnej. To element podnoszący bezpieczeństwo kierowcy. Czym nowy produkt różni się od pierwszej wersji? Zmienił się sposób mocowania, który teraz jest mniej eksponowany, a bardziej dyskretny. Duże zmiany zaszły w wyglądzie blendy.  Wzrosły walory użytkowe oraz design blendy, która teraz posiada atrakcyjne przetłoczenia na frontowej części. Jej kształt jeszcze bardziej uzupełnia aerodynamiczny wygląd kabiny sypialnej.

Dowiedz się więcej: Skrzynia z plandeką i zabudowa kontenerowa – w co doposażyć?

Dziękujemy!

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim klientom i gościom, którzy odwiedzili nas na stoisku w Hanowerze. Spotkania i rozmowy z Państwem, te handlowe i kurtuazyjne, są dla nas szczególnie ważne. Nasza trzykrotna już obecność na tym wyjątkowym wydarzeniu nie była przypadkowa.

Cenimy sobie wszelkie uwagi, wsłuchujemy się w branżowe bolączki i cieszymy się z sukcesów naszych klientów. Uważnie przyglądamy się potrzebom rynku. Wierzymy, że wspólnie z naszym zespołem i za sprawą naszych produktów rośnie wartość biznesowa Państwa firm.

Zachęcamy do obejrzenie krótkiej relacji wideo z targów IAA Hannover 2016.

Autor: Łukasz Dybalski
Wideo: Radosław Kołacki