Czarny LAMBox z windą załadunkową i ultralekką ścianą

Czarny LAMBox z windą załadunkową i ultralekką ścianą [wideo+zdjęcia]

Prezentowana zabudowa LAMBox na podwoziu Fiata Ducato jest kolejnym dowodem na to, jak duże możliwości adaptacyjne posiada nasza konstrukcja. Cienka ściana pokryta laminatem i winda załadunkowa to dwa główne wyróżniki nowej realizacji. Co kryje wnętrze zabudowy? Jaki udźwig posiada winda załadunkowa?

O tym, że na nadwozie LAMBox oferuje wiele możliwości adaptacji, podkreślamy na naszym blogu dzieląc się z Państwem wybranymi realizacjami. Nasz holenderski partner złożył zamówienie na nadwozie LAMBox. Oczekiwania i potrzeby klienta była jasno określone.

LAMBox z windą załadunkową

Fiat Ducato z nadwoziem LAMBox przyciąga wzrok. Polakierowany na kolor czarny zewnętrzny laminat buduje wizerunek pojazdu niezwykle oryginalnego. Ważniejsze są jednak walory użytkowe. Z uwagi na charakter branży i rodzaj przewożonych ładunków wymaganiem klienta było zainstalowanie windy załadunkowej o udźwigu 750 kg. Opuszczana w nieco ponad 20 sekund staje się praktycznym narzędziem w codziennej pracy. Klient oszczędza czas potrzeby na załadunek i uzyskuje łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej.

Lekka konstrukcja na ramie i świetlik

Przykładem na to, jak zmniejszyć wagę konstrukcji i zwiększyć doświetlenie przestrzeni ładunkowej, jest właśnie poniższa realizacja. W suficie zastosowano świetlik z laminatu, zaś na ścianie LAMBoxa z laminatu o grubości 4 mm osadzono prostokątne profile aluminiowe oraz lekkie deski sosnowe. Cała konstrukcja jest lekka, co wymiernie wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.

 

Dla kogo taki pojazd?

Firmy meblarskie, transportowe, sklepy zoologiczne i odzieżowe, hodowcy małych zwierząt domowych – przekrój branż w których znajdzie zastosowanie nasz produkt jest naprawdę szeroki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na Państwa pytania. Polecamy formularz kontaktowy znajdujący się na końcu tego wpisu.

Wideo prezentacja – LAMBox z windą


Zobacz także: folder produktowy zabudowy LAMBox
Wideo: Czym jest LAMBox?

Autor: Łukasz Dybalski