Trzy wyróżnienia dla LAMAR od grupy PSA - www.lamar.com.pl

Trzy wyróżnienia dla LAMAR od sieci dealerskiej Peugeot i Citroën

Trzy cenne wyróżnienia dla LAMAR  trafiły od grupy PSA. Jedno z nich to tytuł Adaptatora Roku 2016 roku.

W ubiegłym roku znacząco rozbudowała się nasza oferta produktowa. Zaowocowało to zwiększonymi możliwościami zabudowy podwozi nowych marek. Warto w tym kontekście nadmienić, że jako jedyna firma zabudowująca w Polsce otrzymaliśmy w 2016 roku homologację na montaż kabiny sypialnej za szoferką kierowcy na podwozia marki Peugeot i Citroën. Mowa o kabinie sypialnej Back Sleeper.

Dowiedz się więcej: kabina sypialna Back Sleeper na podwozia Peugeot i Citroën.

Wzrost zainteresowania

Wzrosło zainteresowanie klientów zabudowami LAMAR, co wpłynęło na zwiększony udział francuskich marek w ogólnej ilości zrealizowanych projektów. Dzięki temu wskoczyliśmy na podium wśród polskich firm zabudowujących podwozia Peugeot i Citroën.

Większa niż dotychczas sprzedaż dla sieci dealerskiej Peugeot uplasowała naszą firmę na II miejscu, w przypadku marki Citroën – na III miejscu.

Adaptator roku 2016

Szczególnie cenną nagrodę otrzymaliśmy z rąk Dyrektora Sprzedaży do firm Peugeot Citroen DS Automobiles, pana Tomasza Chodkiewicza. Przyznano nam tytuł Adaptatora roku 2016 w ilości zrealizowanych zabudów dla grupy PSA w minionym roku.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wyróżnienia. Dla naszych obecnych i przyszłych klientów jest to sygnał świadczący o wysokich walorach użytkowych naszych produktów.

Zobacz także: Koncern PSA wyróżnił firmę LAMAR

Obejrzyj galerię zdjęć: zabudowy na podwoziach marek Citroen i Peugeot

Autor: Łukasz Dybalski