Szkolenie dealerów VGP - zabuowa międzynarodowa - www.lamar.com.pl

Szkolenie VGP, czyli o Crafterze w zabudowie międzynarodowej

Volkswagen Crafter w zabudowie międzynarodowej oraz prezentacja firmy LAMAR – tak brzmi tytuł szkolenia, które odbyło się w naszej siedzibie 1 grudnia br. Tego dnia gościliśmy dealerów marki Volkswagen Samochody Użytkowe z terenu całej Polski. W trakcie szkolenia Dział Handlowy firmy Lamar podzielił się ekspercką wiedzą na temat produktów oraz możliwościami adaptacji naszych rozwiązań do pojazdów marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Spotkanie, które odbyło się w naszej siedzibie na początku grudnia, obejmowało prezentacje kluczowych kategorii produktowych: Lamar Nadwozia, Lamar Lambox, Lamar Cool i Lamar Aero. Nasi handlowcy, wchodząc w interakcje z uczestnikami, ilustrowali możliwości adaptacji zabudów firmy LAMAR: podpierali się przykładowymi realizacjami, wskazywali korzyści, omawiali specyfikację techniczną oraz odpowiadali na szczegółowe pytania.

 

VW Crafter: potencjał, możliwości, ciekawe realizacje

Pierwszoplanowym bohaterem szkolenia był Volkswagen Crafter, który stanowi okręt flagowy w rodzinie aut dostawczych niemieckiej marki. Skrzynia z plandeką to zabudowa potocznie określana jako “międzynarodówka”. Jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań wśród aut użytkowych poruszających się na trasach krajowych i międzynarodowych. Dlatego dealerzy marki dostrzegając potencjał naszych rozwiązań, a w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich klientów, poznali specyfikę produktów, wymiary zabudów. Duże zainteresowanie wzbudziły nasze dotychczasowe realizacje dla marki, a wśród nich kontener izotermiczny dla klienta transportującego krewetki. Na potrzeby szkolenia określaliśmy go jako “krewetkowóz“.

Burgery od Champions Food

Po części teoretycznej przyszedł czas na uzupełnienie zapasu energii. W przerwie lunchowej na terenie firmy pojawił się food truck firmy Champions Food. Pojazd, w całości bazujący na naszym nadwoziu LAMBox, serwuje dania kuchni amerykańskiej, m.in. burgery, sałatki, skrzydełka. Nasi goście mieli okazję nie tylko smakować serwowane w food trucku produkty, ale także “zwiedzić” wnętrze pojazdu. LAMAR Food Truck pozostawił wśród dealerów bardzo pozytywne wrażenia.

Wkłady izotermiczne LAMAR Cool w VW T6

Bezpośrednio przed wejściem do siedziby na placu, dla zilustrowania możliwości adaptacyjnych naszych rozwiązań, zaprezentowaliśmy Volkswagena T6 z wkładem Lamar Cool czy “międzynarodówkę” bazującą na VW Crafterze. Park pojazdów uzupełnił koniowóz i LAMBox. Poniżej prezentujemy galerią zdjęć z tego wydarzenia.

Zobacz także: VW T6 i aluminiowa skrzynia otwarta
Dowiedz się więcej: Wkłady izotermiczne Lamar Cool

Autor: Łukasz Dybalski