Szkolenie Iveco Polska - Lamar

Szkolenie Iveco Polska

Szkolenie Iveco Polska. W Nowym Roku gościliśmy w naszej siedzibie przedstawicieli IVECO Polska na szkoleniu produktowym. Dealerzy z całej Polski poznali całą gamę produktową firmy LAMAR oraz wzięli udział w jazdach testowych. Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Dwudniowe szkolenie odbyło się na początku marca i obejmowało prezentacje gamy produktowej firmy LAMAR z mocnym akcentowaniem nowości w ofercie. Obok takich kategorii produktowych jak LAMAR Cool, LAMAR Nadwozia nasi handlowcy przedstawili najważniejsze atuty kabin sypialnych LAMAR. To obecnie największy wybór takich rozwiązań na rynku. Co przykuło uwagę przedstawicieli Iveco Polska?

Kabina sypialna z plandeką dla transportu

Skrzynia z plandeką i w połączeniu z kabiną sypialną to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie dla kierowców poruszających się na trasach krajowych i międzynarodowych. Na podwoziach marki IVECO coraz częściej pojawiają się produkty firmy LAMAR, w rozmaitych konfiguracjach. Regularnie prezentujemy Państwu na blogu ciekawe realizacje. Duże zainteresowanie na naszym facebooku wzbudziło 12 paletowe IVECO Daily 7 t DMC z naszą kabiną sypialną Back Sleeper, które pokazujemy poniżej.

Produktem, którego goście z Iveco wzięli na przysłowiową “tapetę”, była największa kabina sypialnia na rynku – Back Sleeper. W dużym skrócie jej warianty prezentuje poniższa grafika. Praktycznym rozwiązaniom można było przyjrzeć się  na placu testowym przed siedzibą naszej firmy.

Furgon dla kuriera

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy w ofercie opcję zabudowy furgonu z podwyższonym dachem. W tym przypadku nasz produkt dedykujemy kurierom i firmom transportowym. Dwa moduły składanych półek, lekkie i przesuwne drzwi między kabiną kierowcy a przestrzenią ładunkową, to główne atuty naszej propozycji. Dużo pisaliśmy o tym rozwiązaniu tutaj. Także tam odnajdą Państwo folder produktowy.

Jazdy testowe

Na placu przed siedzibą firmy umiejscowiony został park wybranych pojazdów. Wśród nich m.in. skrzynie z plandeką, furgon IVECO, zabudowy kontenerowe, izotermy i chłodnie oraz koniowóz. W ciągu dwóch dni handlowcy chętnie dzielili się swoją wiedzą przy prezentacji wnętrza pojazdów. Po południu kierowcy ruszyli w na jazdy testowe wybranymi pojazdami po kilkunastokilometrowej pętli.

Swoją prezentację w trakcie szkolenia mieli także partnerzy firmy Iveco, wśród nich m.in. Frigipol, firma zajmująca się chłodnictwem transportowym.

Galeria zdjęć

Autor: Łukasz Dybalski