Szkolenie FCA: dużo wiedzy i premiera Lamar Food Truck

Szkolenie FCA: dużo wiedzy i premiera Lamar Food Truck [wideo+zdjęcia]

16 października w kalendarzu firmy Lamar zapisze się jako dzień szczególny. Na szkoleniu produktowym gościliśmy dealerów Fiat Chrysler Automobiles, a swoją premierę miał nasz nowy produkt: pojazd Food Truck.  Kto będzie go użytkował? Co było przedmiotem naszych prezentacji? Prezentujemy wideo oraz obszerną galerię zdjęć.

Jesienne spotkanie z dealerami  Fiat Chrysler Automobiles odbyło w Hotelu Amber pod Oleśnicą. Kilkudziesięciu uczestników w trakcie szkolenia produktowego firmy LAMAR podzielono na 3 grupy. Dla każdej z nich przygotowano prelekcje tematyczne w osobnych salach, a przy ekspozycji zewnętrznej ćwiczenia praktyczne prowadził nasz Dział Handlowy. Agenda całodziennego spotkania zakładała prezentacje linii produktowych firmy LAMAR: Lamar Nadwozia, Lamar Lambox, Lamar Cool i Lamar Aero. Pełny katalog produktów uzupełnił kontener aluminiowy. Ważną częścią popołudniowej części spotkania był pokaz naszego systemu Lift Liner.

Premiera nowego produktu

Zanim ruszyła część szkoleniowa zgromadzonych gości zaintrygował czerwony pojazd na parkingu, nieopodal wejścia do sali konferencyjnej. Tego dnia odbyła się premiera nowego produktu firmy Lamar: Food Truck. Bazujący na nadwoziu LAMBox pojazd zakupiła firma Champions Food. Wkrótce mobilna restauracja z kuchnią amerykańską wyruszy w trasę i pojawiać się będzie na najważniejszych eventach food truckowych w Polsce. Wraz z pierwszym publicznym pokazem firmy Champions Food po raz pierwszy zaprezentowano oryginalne menu z autorskimi sosami. Duże zainteresowanie wzbudził… Narwaniec. Głównym składnikiem tego burgera jest rwana wołowina, czyli pulled pork.

 

Polacy pokochali Food Trucki

Mobilna restauracja to doskonały sposób na własny biznes. O tym, jak chłonny jest to rynek świadczy rosnąca w Polsce popularność mobilnych restauracji. To dynamiczny rynek gastronomiczny. Potencjał wzrostu wydatków na jedzenie Street Food to blisko 30% rocznie. Tę szansę chce wykorzystać firma Champions Food realizując kompleksowe zamówienie w firmie Lamar na pojazd bazujący na podwoziu Fiata Ducato. Niebawem pojawi się na naszej stronie kompleksowa oferta związana z nowym produktem: Lamar Food Truck.

Zobacz także:  5 korzyści z zakupu sklepu mobilnego.

Realizacja (tekst oraz film): Łukasz Dybalski