Wietnamski street food serwowany z LAMAR Food Truck

Wietnamski street food serwowany z LAMAR Food Truck

Samochód gastronomiczny to świetny pomysł na biznes. Przekonują się o tym nasi klienci nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Food Truck bazujący na nadwoziu LAMBox pojechał do Niemiec, gdzie będzie serwował dania kuchni azjatyckiej. Jak prezentuje się wnętrze pojazdu food truck w matowej czerni?


Samochód gastronomiczn
y, potocznie określany jako food truck, bazuje na nadwoziu LAMBox. Zadebiutował  jesienią 2015 r. Od tamtej pory dostrzegamy zwiększone zainteresowanie naszym autorskim produktem. Ilość zamówień potwierdza rosnący trend i zainteresowanie klientów w Polsce i za granicą prowadzeniem restauracji “na kółkach”. Co jest tego efektem? Kolejna, niestandardowa realizacja w naszym portfolio. Tym razem z wnętrza pojazdu food truck serwowana będzie kuchnia wietnamska.

20 m3 wnętrza dostosowanego do potrzeb

Każdy, kto prowadzi gastronomiczny biznes doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest ergonomia wnętrza oraz jakość użytych materiałów. Pojawiają się pytania: jakie urządzenia zainstalować, by praca była komfortowa, w co warto zainwestować, by efektywnie i efektownie prowadzić sprzedaż zza lady. Każdy detal ma znaczenie. Na te i pozostałe pytania szukamy odpowiedzi wspólnie z klientami.

Z pomocą przychodzą nasi konstruktorzy oraz współpracujący z nami kucharze. Wspólnymi siłami projektujemy wnętrze i dobieramy urządzenia AGD oraz sanitarne. Wszystko po to, by serwować posiłki określonej kuchni. Co kryje wnętrze tego pojazdu?

Menu z ekranu TV

Przestrzeń wprawdzie jest ograniczona, ale pozwala w pełni zaspokoić potrzeby obsługi. Wnętrze wyposażono w dwa stanowiska grillowe, podwójną frytkownicę oraz dwie umywalki. W bezpośrednim sąsiedztwie lady podawczej pojawiła niewielka chłodziarka na napoje, a poniżej większa lodówka. Tuż nad głowami szeroki okap pochłaniający opary. Zastosowane oświetlenie to punktowe LED-y zainstalowane w podwieszanym suficie. Jak prezentować ofertę? Klient zdecydował się na podejście niestandardowe. Wykorzystał panel LCD. Na ekranie, bezpośrednio w otoczeniu klienta, wyświetla się aktualne menu. Ekran został umieszczony przed przeźroczystym, prostokątnym pleksi.

Matowa czerń z reklamą

Ekran LED to nie jedyny element ponadstandardowy. O tym, że pojazd powinien się wyróżniać, nie jest domeną tylko samej zabudowy. Jesteśmy wzrokowcami. Dobra reklama, identyfikacja wizualna marki, jasny i przejrzysty przekaz – tym, obok ciekawej oferty kulinarnej, potencjalny restaurator powinien przyciągnąć klienta. Niemal każdy pojazd, który wyjeżdża z naszej hali montażowej oklejony jest reklamą. Podnosi to walory wizualne całego pojazdu i kreatywnie wspiera budowę wizerunku restauratora.

Samochód gastronomiczny – dowiedz się więcej

Poznaj korzyści z posiadania sklepu mobilnego! Poniżej publikujemy wygodny w przeglądaniu katalog produktowy. Zawiera najważniejsze informacje o pojeździe Food Truck, w tym specyfikacje techniczną pojazdu. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Nasi doświadczeni handlowcy są do Twojej dyspozycji.

Może zainteresuje Cię także: 5 głównych korzyści z zakupu sklepu mobilnego
Wideo: Premierowy pokaz pojazdu Food Truck dla firmy Champions Food

Autor: Łukasz Dybalski