Zabudowa pojazdu i reklama na plandece: czy warto? - www.lamar.com.pl

Zabudowa pojazdu i reklama na plandece: czy warto?

Przedsiębiorcy oczekują kompleksowych rozwiązań. Jeśli firma transportowa planuje wydruk reklamy na plandekach, nie chce tracić czasu na poszukiwania dodatkowego podwykonawcy. Co Lamar może zrobić, by ściągnąć z barków przedsiębiorcy tę odpowiedzialność? 

Prezentowany pojazd to Fiat Ducato. Na co dzień będzie służył firmie z branży kurierskiej. Wyposażony w skrzynię z plandeką, która w tym przypadku posiada burtofiranę jednostronną. W górnej części plandeki widoczne jest gumowe uszczelnienie. W jakim celu? Zabezpiecza to ładunek przed warunkami atmosferycznymi i – co ważne – zwiększa żywotność systemu.

Na uwagę zasługuje skrzynia narzędziowa o pojemności 210 litrów oraz pełen pakiet aerodynamiczny: kabina sypialna Lamar LX, owiewki boczne, zabudowa międzyosiowa. Elementem wyróżniającym zabudowę jest winda załadunkowa. Tak zaprojektowany pojazd jest niezwykle wszechstronny, bo pozwala na załadunek przedmiotów o sporych gabarytach.

Po co reklama na plandece?

Dziś, w dobie konkurencyjności, w niemal każdej branży warto się wyróżniać. Obecnie dla wielu firm reklama na pojeździe to nie fanaberia, ale konieczność. Firmy zdają sobie sprawę, że takie rozwiązanie wspiera budowę kompleksowego wizerunku firmy, a to zwiększa świadomość marki. To skraca ścieżkę kontaktu z potencjalnym klientem. Dlatego mając uwadze na potrzeby klientów, już od dłuższego czasu realizujemy zamówienia związane także z wydrukiem na plandekach.

Realizacja od A do Z

Plandeki, które służą naszym klientom w codziennej pracy, produkowane są na materiałach PVC o wysokiej gramaturze. Gwarantuje to najwyższą jakość i trwałość materiału. Klient dostarcza gotowy projekt graficzny dostosowany do rozmiarów plandeki. Kolory plandek dostępnych w firmie Lamar obejmują 6 podstawowych kolorów, z białym włącznie.

 

 

Ale to nie jedyna propozycja jaką mamy w ofercie. Na życzenie klientów przedstawiamy znacznie szerszą gamę kolorystyczną plandek. Daje to gwarancje, że każdy przedsiębiorca wybierze odpowiedni odcień dla siebie. Taki, który jest spójny z wizerunkiem firmy.

Jeśli mają Państwo pytania i chcą skorzystać z takiej oferty – zachęcamy do kontaktu!

Zobacz także: Zabudowy skrzyniowe – którą wybrać?
Warto przeczytać: Dlaczego warto zainwestować w rozwiązania typu LX?
Dokonaj wyboru: Skrzynia narzędziowa Lamar – 63 czy 210 litrów?

Autor: Łukasz Dybalski