Kabina sypialna LX na podwoziu Mercedes Sprinter

Kabina sypialna LX na podwoziu Mercedes Sprinter pojedzie do Rumunii

Kabiny sypialne Lamar służą kierowcom w całej Europie już od ponad 20 lat. Jedną z nich poznał nasz nowy klient z Rumunii. Funkcjonalność zabudowy, wysoka jakość, niebanalny wygląd oraz bogate doświadczenie firmy Lamar przekonały go do tego, by wyposażyć auto w kabinę sypialną Lamar LX. Co jeszcze wzbogaciło prywatne zamówienie?

Prezentowany pojazd to Mercedes Sprinter wyposażony w pełen pakiet aerodynamiczny, czyli owiewki boczne, zabudowę międzyosiową i skrzynię narzędziową. Kabina sypialna LX nie była więc jedynym wyposażeniem pojazdu klienta z branży transportowej.

 

Nie tylko wygoda

Nasze pakiety przystosowane są do niemalże każdego rodzaju pojazdu. Ich wspólną cechą jest to, że pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa o min. 10%, co w skali roku, oznacza realne oszczędności. Żółty Mercedes Sprinter wyposażono w kabinę sypialną Lamar LX, a model polakierowano na kolor w zgodzie ze wzornikiem marki. Estetyczne wnętrze kabiny zostało wyposażono w tkaniny wysokiej jakości, a dwa uchylne okna dają poczucie przestrzeni i wygody. W połączeniu w ogrzewaniem postojowym czyni to kabinę sypialną produktem niezwykle praktycznym, w każdych warunkach użytkowania.

Trzeba przyznać, że wraz z żółtą zabudową skrzyniową pojazd zdecydowanie wyróżnia się spośród pozostałych. Ale nie były to jedyne wymagania klienta z Rumunii.

Skrzynia narzędziowa 210 litrów i zabudowa międzyosiowa

Prezentowany na zdjęciach poniżej Mercedes Sprinter wyposażony został w dwa elementy podnoszące nie tylko komfort prowadzenia i użytkowania pojazdu, ale także optymalizujące aerodynamikę. Zabudowa międzyosiowa została dopasowana do rozstawu osi i polakierowana farbą akrylową. Jej walory estetyczne są docenianie przez naszych klientów. Ale to, co stanowi o jej przewadze, to spełnianie norm bezpieczeństwa (ochrona rowerzystów). Stelaże do naszych zabudów w celu ochrony przed korozją malujemy proszkowo. Z kolei chęć przechowywania dużej liczby narzędzi sprawiła, że klient postanowił doposażyć zabudowę w skrzynie o pojemności aż 210 litrów (5 razy większa o standardowej).

Warto też zaznaczyć, że zamówienie obejmowało wykonanie całej skrzyni z plandeką z systemem firany przesuwnej obustronnej.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, które prezentują pojazdem tuż przed jego odbiorem.

Autor: Łukasz Dybalski