Realizacja projektu na targach IAA Hannover 2018 - Lamar

Realizacja projektu na targach IAA Hannover 2018

Opublikowano: 2018-09-20 12:07:22

W dniach 20-27 września 2018 odbywają się w Hanowerze największe europejskie targi motoryzacyjne IAA. W ramach targów, nasza firma realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pn. „Rozwój eksportu przedsiębiorstwa Lamar sp. z o.o. na rynkach zagranicznych”.

Celem projektu jest wsparcie działań zmierzających do rozwoju poziomu handlu oraz promocji przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych poprzez wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu.
W ramach projektu Lamar wystawił własne stoisko targowe, zabudowane pod potrzeby prezentacji najbardziej innowacyjnych produktów tj. Lamboxa II generacji (DNA of Transport) z wybranymi adaptacjami, kontenera laminatowego o zwiększonej ładowności oraz nowego spojlera – produkowanego w pełni w technologii termoformowania.
Dofinansowanie uzyskane w ramach poddziałania 1.4.2.B.c. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego wynosi 80 000 zł.
Naszych kontrahentów i wszystkich branżowców obecnych na targach zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska– jesteśmy w hali 25 (stanowisko A 38).