LAMAR Opinie - Wystaw opinie firmy LAMAR - www.lamar.com.pl

Opinie LAMAR

Jesteś pracownikiem lub klientem firmy LAMAR? Masz pomysł związany z rozwojem produktu lub firmy? Napisz do nas. Jeśli napotkałeś problem lub wiesz, co warto udoskonalić w zarządzaniu naszą organizacją – wypełnij anonimową ankietę. Trafi bezpośrednio do Zarządu firmy.

Tak samo jak Tobie, nam również zależy na tym, by tworzyć środowisko przyjazne wszystkim grupom – naszym pracownikom, partnerom oraz klientom. Cenimy każdą wyrażoną opinię. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza on-line. Zależy nam na Twoim zdaniu! Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Anonimowy formularz:


Trafiłeś tu przez przypadek? To może Cię zainteresować:


Jak skonfigurować międzynarodówkę w 6 krokach? – Poradnik

Skrzynia z plandeką to najpopularniejszy typ zabudowy w transporcie krajowym i międzynarodowym do 3,5 t. Jak rozbudować zabudowę 8., 10. lub 12. paletową? Bierzemy pod lupę konkretne realizacje, wyposażenie, praktyczne elementy podnoszące walory użytkowe pojazdu. Zachęcamy do lektury przekrojowego poradnika.


Skrzynia z plandeką i zabudowa kontenerowa – w co doposażyć?

Skrzynia z plandeką jak i zabudowa kontenerowa może zostać odpowiednio doposażona. W jakim celu? Choćby po to, by zwiększyć walory użytkowe pojazdu, poprawić komfort pracy kierowcy i zmniejszyć zużycie paliwa, uzyskać możliwość zdobywania konkurencyjnych zleceń transportowych. W co warto zainwestować? Prezentujemy krótki przegląd oferty.

 


Zabudowa pojazdu i reklama na plandece: czy warto?

Przedsiębiorcy oczekują kompleksowych rozwiązań. Jeśli firma transportowa planuje wydruk reklamy na plandekach, nie chce tracić czasu na poszukiwania dodatkowego podwykonawcy. Co LAMAR może zrobić, by ściągnąć z barków przedsiębiorcy tę odpowiedzialność? Opisujemy korzyści płynące z posiadania reklamy na plandece.