Spojlery dachowe LAMAR - Jakość i użyteczność doceniona w całej Europie

Dachspoiler bis zu 3,5 t DMC

Spojlery dachowe to jeden z pierwszych naszych produktów. Blisko 25-letnie doświadczenie sprawia, że dziś jesteśmy liczącym się producentem tego typu rozwiązań w Polsce. Walory użytkowe najwyższej jakości spojlerów dachowych doceniają kierowcy w całej Europie. Dobry design powinien być praktyczny. Każdy spoiler pozwala na optymalne dostosowanie jego wysokości do zabudowy pojazdu. Ich konstrukcja pozwala także na odpowiednie dopasowywanie do nich agregatów chłodniczych. Jakie są realne korzyści?

Po pierwsze oszczędność

Aerodynamiczny kształt naszych spoilerów gwarantuje użytkownikom zmniejszenie oporu powietrza o min. 18 % i zmniejszenie spalania paliwa o min. 10 %. Spojlery swoim kształtem i designem podkreślają dynamikę samochodu, a każde uwypuklenie, przetłoczenie czy wgłębienie na kabinie kierowcy ma swoją kontynuację na owiewkach bocznych.

Bezpieczeństwo montażu

Montaż spojlerów do samochodów ciężarowych wykonywany jest w oparciu o otwory montażowe, przygotowane przez większość producentów w poszyciu dachu. Ściśle trzymamy się wytycznych producenta, nie naruszamy fabrycznych wzmocnień. Spojlery do samochodów dostawczych montowane są na specjalną masę uszczelniającą.

Spojlery dachowe LAMAR – Niezawodna konstrukcja

Samochody średnie (powyżej 3,5t) oraz duże ciągniki siodłowe mają spoilery odpowiednio wzmocnione konstrukcją metalową, które nie tylko świetnie komponują się z bryłą samochodu, ale również są stabilne, bezpieczne i niezawodne. Stelaże malowane są proszkowo, co dodatkowo zabezpiecza je przed korozją.

Nowoczesna technologia

Spojlery LAMAR produkowane są w oparciu o najnowszą technologię termoformowania. Dzięki temu skróciliśmy do minimum czas produkcji gotowego wyrobu i zwiększyliśmy walory estetyczne: powierzchnia spojlera jest gładka z obu stron. Dbamy o naturę. Taka technologia sprzyja ochronie środowiska dzięki możliwości poddania pozostałości produkcji recyclingowi odpadów.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Bądź o krok przed konkurencją. Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Zusätzliche Ausstattung

  • Owiewki boczne