LAMAR - Sleeping cabins over 3.5 tonnes - www.lamar.com.pl

Sleeping cabins over 3.5 tonnes

Dedicated to such makes as Mercedes, DAF, MAN, and Renault.

Kabina sypialna Aero Cab Light

Aerodynamiczny kształt kabiny sypialnej docenili kierowcy takich marek jak MAN, DAF, Renault czy Nissan. Jej wymiary to 226 cm długości i 168 cm szerokości. Takie parametry oferują ponadstandardowy komfort wypoczynku. Aero Cab Light jest nieco węższą ( o 30 cm) odmianą podwyższenia dachu Aero Cab Long. Czym wyróżnia się kabina sypialna Aero Cab Light? Jest lekka i posiada opływowe kształty. Kierowcy cenią sobie tapicerkę o wysokiej odporności na ścieranie, wygodne materace o podwójnej grubości oraz dwa uchylne okna po przeciwległych stronach. Optycznie powiększają przestrzeń i doświetlają wnętrze. Podobnie jak w przypadku pozostałych kabin sypialnych, pojawia się możliwość podniesienia standardu poprzez doposażenie wnętrza.

 


Podwyższenie dachu Aero Cab Long

Kabina sypialna w rozmiarze XL. Dedykowana takim markom jak Mercedes, DAF, MAN i Renault, z długą i krótką kabiną. Produkt jest chętnie wybierany przez kierowców poruszających się na trasach międzynarodowych. Użytkownicy doceniają wysokie walory użytkowe, komfort i jakość materiałów. Czym wyróżnia się kabina sypialna Aero Cab Long? Standardowo wyposażenieobejmuje: wycięcie wzdłuż całej kabiny (swobodne poruszanie się w szoferce), dwa okna we wnętrzu kabiny (wszystkie uchylne) oraz szyberdach. Bezpośrednio w otoczeniu kierowcy znajduje się kieszeń na rzeczy osobiste, lampka na wysięgniku oraz oświetlenie Power LED. W skład wyposażenia standardowego wchodzą także dwie kratki wentylacyjne oraz ogrzewanie postojowe.  W obu narożnikach kabiny umieszczane są światła obrysowe LED (tzw. obrysówki). Ponadstandardowo klienci doposażają podwyższenie m.in. w dodatkowy spojler.

Długość kabiny to 226 mm, szerokość – 168 mm, wysokość – 87 cm, a jej waga to 95 kg. Parametry kabiny sypialnej Aero Cab Long gwarantują, że komfort wypoczynku znacznie wzrasta, a kierowca nie czuje ograniczeń związanych z podróżowaniem na trasach międzynarodowych.

Marki kompatybilne z produktem