Zubehör - Lamar

Zubehör

Dachspoiler erhöhen Nutzvorzüge des Fahrzeugs und verbessern Komfort der Arbeit.

Akcesoria do kabin sypialnych, które mają zastosowanie w pakietach aerodynamicznych zwiększają walory użytkowe i wizualne pojazdu, poprawiają aerodynamikę pojazdu, wspierają redukcję zużycia paliwa. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty.

Zusätzliche Ausstattung

 • Blenda przeciwsłoneczna

  Blenda jest specjalistyczną osłoną przeciwsłoneczną wykonaną z najwyższej jakości polimetakrylanu metylu. Osłona wykonywana jest techniką termoformowania, dzięki czemu otrzymujemy wysoką precyzję, a także idealną powtarzalność.Skierowana jest ona dla kierowców pojazdów dostawczych do 3.5 t.

  Ochrona przed słońcem

  Polimetakrylanu metylu, jest niezwykle odporny na silne nasłonecznienie i zmiany temperatur. Dzięki zastosowaniu odpowiednich barwników, blenda przeciwsłoneczna rozprasza promienie słońca, ale także przepuszcza światło, nie ograniczając pola widzenia kierowcy.

  Większy komfort jazdy

  Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej nauczyło nas wiele na temat ruchu drogowego oraz jego bezpieczeństwa. Doskonale znając potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy produkt, który nie tylko staje się ładnym dodatkiem, ale przede wszystkim poprawia komfort jazdy. Dzięki swoim właściwościom blenda rozprasza promienie, stając się przy tym produktem niezbędnym w dalszych trasach w porze wysokiego nasłonecznienia.

 • Orurowanie kabin sypialnych

  Chromowana rura do halogenów o średnicy 60 cm lub 80 cm. Za pomocą systemu mocowania montowana jest bezpośrednio do kabiny sypialnej lub na zderzaku. Rura do halogenów wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, co przekłada się na ogólny wizerunek całego pojazdu. Do rury na kabinie sypialnej i na zderzaku montowane są halogeny.

 • Halogeny do kabin sypialnych

  Lampa halogenowa Rallye 3003 Compact renomowanej firmy Hella gwarantuje wysokie parametry w każdych warunkach pogodowych. Kompaktowa wersja popularnego halogenu montowana jest na orurowaniu znajdującym się na kabinie sypialnej lub

  Produkt dostępny w sklepie internetowym LAMAR

  Przejdź do sklepu

 • Dodatkowy spojler na kabinę sypialną

  Dodatkowy spojler dostępny w następujących modelach kabin sypialnych:

  Lamar LX

  Lamar SkyCab

test