Spojlery dachowe do aut ciężąrowych - LAMAR

Dachspoiler über 3,5 t DMC

Produkte zu Bedürfnissen angepasst

W branży pojazdów użytkowych jesteśmy obecni od blisko 25 lat. Ciągniki siodłowe stanowią ważną gałąź logistyki w transporcie krajowym i międzynarodowym. Dlatego produkty dedykowane pojazdom powyżej 3,5 t DMC są dostępne w naszej ofercie od początku istnienia firmy. Spojlery do aut ciężarowych to jeden z naszych pierwszych produktów. Nasze bogate doświadczenie zaprocentowało zbudowaniem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim i europejskim rynku. Dziś dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z klientami, oferując rozwiązania funkcjonalne i estetyczne.


Ciągniki siodłowe: oferta firmy LAMAR

Zabudowy samochodów ciężarowych, takie jak kabiny sypialne, spojlery dachowe, zabudowy międzyosiowe, owiewki boczne i podwyższenia dachu to główne wyróżniki naszej propozycji dla tej kategorii aut. To rozwiązania wspierające pracę kierowców i podnoszące komfort użytkowania pojazdów. Jakim markom dedykowane są nasze produkty? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy LAMAR.Funkcjonalność i estetyka

Jakoś naszych produktów została doceniona przez właścicieli pojazdów takich marek jak MAN, DAF, Mercedes, Renault czy Mitsubishi. Wspólnym mianownikiem naszej oferty jest atrakcyjne wzornictwo, które łączy się z walorami praktycznymi. Firmy adoptujące produkty wysokiej jakości zyskują dzięki temu przewagę konkurencyjną.


Projekty „szyte na miarę”

W centrali naszej firmy mieści się Dział Konstrukcji i modelarnia. To sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć spojlery i kabiny sypialne odpowiednie dla każdego typu samochodu dostawczego lub ciężarowego. Doświadczony zespół inżynierów i konstruktorów kreuje rozwiązania wspierające pracę kierowców w całej Europie. Zabudowy samochodów ciężarowych, takie jak kabiny sypialne, spojlery dachowe, zabudowy międzyosiowe i podwyższenia dachu to okręty flagowe naszej oferty dla kierowców aut ciężarowych.

Pakiety aerodynamiczne dla aut powyżej 3,5 t DMC

Czym charakteryzuje się nowoczesny samochód użytkowy? To pojazd estetyczny, ergonomiczny i przede wszystkim aerodynamiczny. Zgromadzony przez lata kapitał wiedzy oraz nowoczesny park maszynowy pozwala nam kreować rozwiązania funkcjonalne i nowoczesne. Nasze produkty cechują się atrakcyjnym wzornictwem i bogatymi walorami praktycznymi. Wiemy, jak skutecznie ujarzmić opory powietrza. Docenili to klienci nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Marki kompatybilne z produktem