Jeśli zależy Ci na funkcjonalności i mobilności, a także chcesz zaprezentować światu swoje produkty w dowolnym miejscu o dowolnej porze roku, nadwozie sklepowe LAMBox jest rozwiązaniem szytym na miarę.

Mobilna zabudowa sklepowa

Zabudowy kontenerowe LAMBox doskonale sprawdzą jako zabudowa sklepowa. Jesteś drobnym producentem i udzielasz się na różnych targach? Chcesz przemieszczać się ze swoimi towarami po kraju, a nawet za granicę? Znasz wymogi swoich Klientów i wiesz, że w cenie jest nie tylko umiejętność przemieszczania się, ale również bezpośredni kontakt z konsumentem Twoich produktów? Nasze nadwozia sklepowe to idealna oferta dla sprzedawców i producentów, którzy chcą być zawsze w odpowiednim miejscu i czasie.

Wygoda i funkcjonalność

Nadwozie LAMBox oferuje możliwość adaptacji wnętrza pod zabudową sklepową. To sprawia, że realizujemy projekt pod konkretne potrzeby: techniczne i ergonomiczne. Przykładem może być mobilny sklep. Wystarczy otworzyć boczną klapę, aby przejść do kontaktu z klientem. Jako że odpowiednia wygoda użytkowania i funkcjonalność wnętrza jest kwestią indywidualną, nie ma standardowego wyposażenia wnętrza. Półki, lady, lodówki, zaplecze sanitarne dobierane jest w oparciu o określone zapotrzebowanie.

Wszechstronność asortymentu

Zabudowa sklepowa w oparciu o nadwozie LAMBox to propozycja dla firm gastronomicznych, producentów wędlin, serów, regionalnych produktów, niekoniecznie spożywczych. Wyposażenie nadwozia dostosujemy do potrzeb firmy, tak by LAMBox był produktem szytym na miarę.

Przykład kompletnej zabudowy sklepowozu firmy Lamar

Marki kompatybilne z zabudową LamBox

sklepowozy