Zabudowy samochodów LAMAR - pełna oferta w jednym miejscu!

Zabudowy samochodów LAMAR – pełna oferta w jednym miejscu!

Zabudowy samochodów firmy LAMAR to produkty, które łączy bogate, blisko 25-letnie wszechstronne doświadczenie na polskim i europejskim rynku, z wysoką jakością, maksymalną wydajnością i efektywnością podczas wykonywania codziennych zadań. Znakiem rozpoznawczym firmy są realizacja niestandardowe, skrzynie z plandeką, spojlery aut dostawczych, nadwozia LAMBox czy kabiny sypialne (także powyżej 3,5 t).

Zabudowy samochodów firmy LAMAR to produkty, które są owocem 25-letniego doświadczenia na polskim i europejskim rynku w konstruowaniu rozwiązań wspierających pracę kierowcy. Znakiem rozpoznawczym firmy są realizacja niestandardowe, skrzynie z plandeką, spojlery aut dostawczych, nadwozia LAMBox czy kabiny sypialne (także powyżej 3,5 t).

Zabudowy samochodów do 3,5 t DMC

Nasze zabudowy popularnych samochodów dostawczych cechuje wysoka jakość, ergonomia i możliwość rozbudowy o wyposażenie dodatkowe. Użytkowanie pojazdu wyposażonego w nasze produkty zapewnia nie tylko oszczędność czasu, wsparcie codziennych, często żmudnych obowiązków. Klienci doceniają nasze podejście do realizacji niestandardowych rozwiązań, które często opisujemy na naszym BLOGU.

Oferta LAMAR w jednym miejscu

Oddajemy w Państwa ręce katalog on-line, w przyjaznej i czytelnej formie. Zapraszamy do lektury, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zachęcamy także do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Zobacz także: kanał filmowy LAMAR na YouTube z prezentacjami i wideo instruktażami
Bądź na bieżąco z nowościami: zasubskrybuj naszego newslettera lub odwiedzić naszego Facebooka

Autor: Łukasz Dybalski