Szkolenie dealerów PSA Group w Polsce - www.lamar.com,pl

Szkolenie dealerów PSA Group w Polsce [wideo+zdjęcia]

W czerwcowym szkoleniu produktowym dla grupy dealerskiej PSA wzięło udział ponad 100 osób. Zaproszeni goście poznali nasze adaptacje dla podwozi aut użytkowych o masie do 3,5 t DMC. Zachęcamy do lektury tekstu, obejrzenia obszernej galerii zdjęć i relacji wideo z tego wydarzenia.

W trakcie intensywnego tygodnia gościliśmy trzy grupy uczestników. Spotkanie z przedstawicielami marek Peugeot i Citroën było okazją do nawiązania bliższych relacji oraz prezentacji nowości produktowych. Szkolenie zorganizowaliśmy we współpracy z grupą PSA w Polsce.

Szkolenie zaprojektowaliśmy w taki sposób, by dzielić się naszą ekspercką wiedzą w trakcie części teoretycznej i praktycznej. Przed Hotelem Amber pod Oleśnicą na specjalnie przygotowanym placu pojawiły się nasze pojazdy demonstracyjne.

Wśród nich m.in. Peugeot Expert z wkładem izotermicznym LAMAR Cool wytwarzanym w nowej technologii, Peugeot Boxer z nadwoziem LAMBox jako pojazd food truck czy Citroen Jumper z zabudową 8-paletową i kabiną sypialną Back Sleeper MAXI (z podwójnym łóżkiem). Dużym zainteresowaniem cieszył się sklep mobilny oraz pojazd kurierski.

Ciekawostką produktową okazała adaptacja pojazdu Peugeot Expert do roli karawanu pogrzebowego. Prezentację przeprowadziła firma Bautex.

Agenda spotkania zakładała prezentacje linii produktowych firmy: Lamar Nadwozia, Lamar LAMBox, Lamar Cool i Lamar Aero.

Formuła szkolenia przewidywała podział całej grupy na kilka mniejszych. Kilkuosobowe zespoły rotacyjnie przemieszczały się pod każdą z adaptacji nadwozia. Tam czekali już nasi handlowcy, którzy prezentowali produkt oraz odpowiadali na pytania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość wejścia do poszczególnych zabudów i testowania rozwiązań w praktyce.

Dowiedz się więcej: Trzy wyróżnienie od sieci dealerskiej PSA dla firmy LAMAR.

Galeria zdjęć z trzydniowego szkolenia dla grupy PSA. Czerwiec 2017 r.

Całe spotkanie z dealerami samochodów użytkowych grupy PSA odbyło się w szczególnych okolicznościach. Obchodzimy obecnie 25-lecie istnienia firmy Lamar.

Filmowa relacja ze szkolenia dla grupy PSA

Zobacz nasze pozostałe szkolenia:  grupa FCA, Opel, Volkswagen, Iveco

Autor: Łukasz Dybalski