Skrzynia z plandeką i pióropuszem – podwozie Iveco Daily - Lamar

Skrzynia z plandeką i pióropuszem – podwozie Iveco Daily

Nadwozia LAMAR zaprojektowano w sposób umożliwiający ich modyfikację oraz adaptację do określonych potrzeb. Prezentowana skrzynia z plandeką na podwoziu Iveco Daily posiada drzwi kontenerowe otwierane do kąta 270 st., kabinę sypialną SkyCAB doposażoną w pióropusz. Czemu służy to rozwiązanie? Jakie są jego zalety? Dlaczego warto doposażać nadwozie?

Lepsze parametry aerodynamiczne

Kabina sypialna SkyCAB doposażona w pióropusz. Dział konstrukcyjny dostosował finalny produkt do potrzeb klienta, który porusza się na trasach międzynarodowych. Z uwagi na wymiary skrzyni z plandeką konieczne okazało się udoskonalenie parametrów aerodynamicznych poprzez doposażenie kabiny sypialnej w dodatkowy, estetyczny element. Widoczny na zdjęciu poniżej pióropusz, o opływowych kształtach, wyróżnia nie tylko dobry design. Prócz walorów wizualnych konstrukcja wpływa na realne zużycie paliwa. Poprawia także płynność jazdy. W tym przypadku konstrukcja pióropusza dostosowywana jest do rozmiarów zabudowy oraz kabiny sypialnej SkyCab.

Drzwi kontenerowe typu Sandwich

Wariantów zamknięcie skrzyni w naszej ofercie jest kilka.

W Iveco Daily zdecydowano się na drzwi tylne kontenerowe typu Sandwich. Dlaczego? Głównym powodem, dla którego klient wybrał to rozwiązanie były względy praktyczne. Dwuskrzydłowe drzwi, otwierane o kącie otwarcia 270°, dają możliwość komfortowego załadunku, rozładunku towaru, oraz gwarantują bezpieczeństwo ładunku podczas transportu.

Zobacz także: Warianty zamknięcia skrzyni z plandeką: który najlepszy?

Doposażenie nadwozia… zwiększa oszczędność i poprawia komfort

Iveco Daily z wyrazistą, oryginalną czerwoną zabudową jest przykładem realizacji w całości bazującej na określonych potrzebach. W tym przypadku Klient, traktując pojazd jako inwestycję, zdecydował się na obniżenie kosztów eksploatacji. Doposażono nadwozie w dodatkowe elementy: kabinę sypialną, pióropusz, drzwi kontenerowe typu Sandwich.

Wśród elementów zabudowy na uwagę zasługuję także firana boczna, obustronna, wyposażona w klamry. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu oszczędza cenny czas w trakcie codziennej pracy.

Rozbuduj swoje nadwozie: oferta doposażenia nadwozia i wyposażenie dodatkowe

Autor: Łukasz Dybalski