Ściana grodziowa w zabudowie kontenerowej - zasada działania [wideo+zdjęcia]

Ściana grodziowa w zabudowie kontenerowej – zasada działania [wideo+zdjęcia]

Ruchoma ściana grodziowa w prosty sposób dzieli przestrzeń ładunkową na dwie niezależne komory. W jakim celu? Jakiej branży dedykowane jest to rozwiązanie? Jak mechanizm działa w praktyce? Prezentujemy opis i krótki film instruktażowy.
opel-movano-zabudowa-kontenerowa-sciana-grodziowa-12

W odpowiedzi na liczne zapytania Klientów publikujemy krótki opis z zasadą działania mechanizmu. Dla lepszego zilustrowania całego produktu zachęcamy do obejrzenia 2-minutowego filmu instruktażowego.

Jedna przestrzeń – dwa poziomy temperatur

Zabudowa kontenerowa oferują ponadstandardową przestrzeń. Mimo wszystko charakterystyka poszczególnych branż wymaga skonfigurowania zabudowy do określonych potrzeb. Niejednokrotnie zdarza się, że profil firmy wymaga transportu kilku różnych grup produktów w jednym pojeździe. Pomysłem na to, jak rozwiązać ten problem jest montaż ruchomej ściany grodziowej.

Dla kogo ściana działowa?

Przedsiębiorstwa przewożące wędliny i mięsa, wyroby piekarnicze, ale także kwiaty czy leki – tak w dużym skrócie można scharakteryzować wybranych odbiorców zabudowy z zamontowaną ruchomą ścianą działową. Wydzielona ścianą przestrzeń zachowuje określony i stały poziom temperatury, co w przypadku tzw. garmażerki wpływa bezpośrednio na trwałość i świeżość produktu.

Zasada działania

Pokazujemy jak odbywa się odblokowanie całego mechanizmu wewnątrz ładowni, przemieszczanie się grodzi oraz sposób blokowania/odblokowania po ustawieniu pożądanej pozycji. Całość zajmuje niewiele czasu i ogranicza się do wykonania kilku prostych czynności:
1. Ściana grodziowa podniesiona – auto gotowe do załadunku.
2. Odblokowanie zamków – opuszczanie ściany grodziowej.
3. Zablokowanie zamków górnych i nóżek na dole – opuszczona ściana grodziowa.
4. Ściana grodziowa opuszczona do pozycji nr 1
5. Odblokowanie zamków – przesunięcie do pozycji nr 2
6. Zablokowanie zamków górnych i dolnych – ściana grodziowa w pozycji nr 2.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

Autor: Łukasz Dybalski