Samochód kurierski LAMAR: folder produktowy

Adaptacja furgonu jako samochód kurierski: folder produktowy

Furgon, czyli przysłowiowy “blaszak”, to pojazd popularny wśród firm transportowych, dostawców logistycznych oraz firm kurierskich. Jako firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku zabudów aut użytkowych wchodzimy na nowy poziom rozwiązań. Oferujemy produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby kierowców. Takie rozwiązanie zwiększa walory użytkowe furgonu z podwyższonym dachem. Co się z tym wiąże? Prezentujemy folder produktowy.

Szybko, sprawnie, wygodnie

Dla każdego kierowcy-dostawcy w branży logistycznej te trzy wyróżniki pracy są kluczowe. Samochód kurierski w konfiguracji z podwyższonym dachem posiada nawet 19,6 m3 przestrzeni ładunkowej. Tak imponujące właściwości przysłowiowej “paki” dają możliwość przewożenia ładunków o zróżnicowanych gabarytach.


Co jednak zrobić, by odpowiednio zagospodarować przestrzeń za plecami kierowcy? Dlaczego nie warto wozić powietrza? Idealną inwestycją na lata jest adaptacja wnętrza furgonu o podwyższonym dachu poprzez wyposażenie go w odpowiednie atrybuty. Warto przyjrzeć się, co zwiększa mobilność i codzienny komfort kierowcy. Samochód kurierski musi być wszechstronnym partnerem w biznesie.

6 składanych półek w dwóch modułach

Ich ładowność wynosi do 100 kg na 1 m2. To nie jedyny atut naszego rozwiązania. Korzyści? Ład i porządek, większa mobilność kierowcy. Zachęcamy do lektury poniższego folderu, w którym – prócz danych technicznych – opisujemy opcje składające się na adaptację furgonu jako samochód kurierskiego.


Zobacz także: Nasza realizacja: samochód kurierski dla DHL – adaptacja furgonu z podwyższonym dachem.
Bądź na bieżąco: śledź nasz kanał na YouTube. Oglądaj filmy instruktażowe

Autor: Łukasz Dybalski