LAMAR na Targach Fleet Market 2015

Produkty LAMAR na Targach Fleet Market 2015

Targi Fleet Market 2015 organizowane przez redakcję Magazynu Fleet – Dialog Flotowy to jedno z największych wydarzeń motoryzacyjno-biznesowych w Polsce. Nie chcemy, by umknęło nam to, co ważne. Dlatego jesteśmy tam, gdzie nasi Klienci. Na jednym ze stoisk pojawiły się nasze produkty.

Wydarzenie, które odbywało się 24 listopada, gromadzi – jak podaje organizator – ponad 5000 przedstawicieli firm z całej Polski. Zarówno z sektora MŚP firm, jak i z dużych międzynarodowych korporacji. To, co jest ważne szczególnie dla nas, to fakt, że mieliśmy bezpośredni kontakt z naszymi potencjalnymi klientami. Na stoisku Peugeot-Citroen zaprezentowano 4 nasze produkty: koniowóz, skrzynię z plandeką (ośmiopaletową, potocznie zwaną “międzynarodówką”) wyposażoną w burtofiranę jednostronną.

Pojawiły się ponadto wkłady izotermiczne Lamar Cool oraz kontener izotermiczny. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia. Z uwagi na duże zainteresowanie produktami, w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się pod galerią zdjęć.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi handlowcy dostępni w każdym województwie.

Zobacz także: koniowóz w panoramnie 360 stopni
Zachęcamy do lektury: folder produktowy Koniowozy

Autor: Łukasz Dybalski