Piknik firmowy 2015 - Lamar

Piknik firmowy 2015

W miniony weekend w Sułowie Milickim odbyła się impreza firmowa dla pracowników firmy LAMAR oraz ich rodzin. Udział wzięło blisko 150 osób!

Większość wystartowała w spływie kajakowym, prowadzącym przepiękną Doliną Baryczy z Milicza. Na miejscu został rozegrany I Zakładowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Firmy LAMAR. Zespół Pipedrive uplasował się na pierwszym miejscu, z wynikiem 2:0 w rzutach karnych, w meczu z drużyną Milicza. Po turnieju zawodnikom zostały wręczone medale oraz pamiątkowy puchar, który zajmuje specjalne miejsce w siedzibie zwycięskiej filii.

Tabela wyników wszystkich meczy prezentuje się następująco:

1. Pipedrive
2. Milicz
3. Lakiernia
4. LAMBox
5. Tapicernia
6. Konstruktorzy
7. Laweciarze

Osoby nieuczestniczące w spływie oraz turnieju piłki nożnej, mogły spędzić aktywnie czas odgrywając towarzyskie mecze w siatkę, poddając się próbie równowagi w chodzeniu po linie, a także w sprawdzeniu swoich sił w przeciąganiu liny. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia także znaleźli coś dla siebie: zamek dmuchany, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem oraz artengo turnball.

Od rana wszystkim obecnym przygrywała muzyka grana na żywo przez DJ’a. Na środku placu znajdował się również przygotowany przez firmę grill oraz kuchnia polowa, gdzie do wieczora serwowane były najróżniejsze specjalności Szefa Kuchni. Poniżej przedstawiamy krótką relację fotograficzną z tego wydarzenia: