Piknik firmowy z kajakami i sportem w tle - www.lamar.com.pl

Piknik firmowy z kajakami i sportem w tle

Kreatywne animacje dla najmłodszych, spływ kajakowy Doliną Baryczy oraz grill z atrakcjami muzycznymi – to tylko niektóre punkty programu Pikniku Firmowego dla pracowników firmy LAMAR.

Tradycyjnie, jak co roku, pracownicy dwóch oddziałów naszej firmy, z Milicza i Smardzowa, spotkali się na integracyjnym pikniku firmowym. Wybór miejsca nie był przypadkowy. Wciąż pozostajemy pod urokiem Doliny Baryczy, która oferuje niepowtarzalny zestaw dobrych wrażeń o każdej porze roku.

W pierwszą sobotę września spotkaliśmy się w otoczeniu Hotelu Młyn w Czeszowie oraz wspólnie przepłynęliśmy kajakami rzecznym szlakiem na trasie Milicz – Sułów. Blisko 70 osób w dwuosobowych parach przepłynęło 10 km trasę w niespełna 3 godziny mijają po drodze m.in. Ostoje koników polskich.

Wprawdzie pogoda zwiastowała opady deszczu, szybko okazało się, że prognozy nie sprawdziły się. Pierwszy weekend września okazał się idealnym terminem na spływ kajakowy Doliną Baryczy.

 

Najmłodsi nie zostali pozostawieni sami sobie. Na miejscu czekały na nich atrakcje sportowe i artystyczne.

Szybko okazało się, że najprostsze rzeczy cieszą najbardziej. Prawdziwą furorę robił pokaz kolorowych baniek mydlanych oraz twórcze malowanie na… bramce piłkarskiej.