Oferta LAMAR w 2017 roku - nowe możliwości

Oferta LAMAR w 2017 roku – nowe możliwości!

W nowy rok wkroczyliśmy z najbardziej różnorodną ofertą w historii firmy. Nasi klienci zyskali nowe możliwości. Zachęcamy do lektury przekrojowego podsumowania roku 2016, którego ilustracją są nowości w ofercie.

Wiele projektów zapoczątkowanych w 2015 roku w kolejnym roku zyskało rozpęd, dzięki czemu kierowcy, firmy transportowe oraz nasi partnerzy otrzymali zabudowy i produkty odpowiadające ich bieżącym i długoterminowym potrzebom. Odbyło się kilka premierowych wydarzeń. Odświeżyliśmy design kilku produktów, a podczas targów IAA Hannover 2016 zadebiutował nasz autorski produkt.

Pojazdy Food Truck

Restauracja na kółkach to co raz bardziej popularny trend. Wykorzystaliśmy potencjał nadwozia LAMBox. Jesienią 2015 roku odbyła się premiera zabudowy w wersji Food Truck. W pełni wyposażony pojazd serwujący dania kuchni amerykańskiej swoją pierwszą degustację przeprowadził podczas szkolenia dealerów FCA Poland. Lawina zamówień ruszyła. W następnych 12 miesiącach nasze halę produkcyjne opuściło wiele różnych konfiguracji dostosowanych do niemal każdego rodzaju kuchni. Pojawiły się realizacje niestandardowe jak, np. pojazd Food Truck na podwoziu 7-tonowego Iveco Daily.

Szkolenia dla dealerów czołowych marek

Szkolenia produktowe nie muszą być – wbrew pozorom – monotonnym przedstawianiem oferty firmy. Spotkania z naszymi partnerami i przedstawicielami producentów podwozi czołowych marek potraktowaliśmy jako szansę na dzielenie się naszym 25-letnim doświadczeniem. Przekazywaliśmy wiedzą nt. nowoczesnych rozwiązań wspierających pracę kierowcy. Gościliśmy dealerów marek: Fiat, Opel ,VW oraz Iveco.

 

Więcej szczegółów na ten temat: Szkolenie FIAT, szkolenie Opel, szkolenie Iveco, szkolenie VW.

Back Sleeper na podwoziach nowych marek

Największa i najprzestronniejsza kabina w swojej klasie – kabina sypialna Back Sleeper. Produkt zyskał ogromną popularność wśród klientów w Polsce i za granicą. Poszerzyły się możliwości adaptacji tego produktu na nowe podwozia. Jako jedyna firma zabudowująca w Polsce otrzymaliśmy homologację na montaż kabiny sypialnej za szoferką kierowcy na podwozia marki Peugeot i Citroen.

Zabudowy na podwoziach marki Opel i Renault Trucks

W połowie roku nasi klienci otrzymali szansę konfiguracji produktów LAMAR na podwozia niemieckiego producenta – wśród nich m.in. zabudowy skrzyniowe, kabina sypialna Back Sleeper, nadwozia LAMBox czy zabudowy kontenerowe-izotermicznej. Na podwoziach francuskiego producenta pojawiły się skrzynie z plandeką i zabudowy LAMBox.

Nasza realizacje: Zabudowa dla cukiernika – podwozie Opel Vivaro

Autorski system półek w samochodzie kurierskim

Długo wyczekiwania premiera, która swoją odsłonę miała targach IAA Hannover. Byliśmy tam już po raz trzeci (wcześniej 2012 i 2014). Zaprezentowaliśmy system uchylnych i składanych półek przeznaczony do zabudowy furgonów oraz nadwozia LAMBox. To nowa jakość segregacji paczek!

Poznaj więcej szczegółów: Pojazd kurierski LAMAR – specyfikacja techniczna i cechy produktu.
Wideo wyzwanie: furgon kurierski kontra samochód kurierski LAMBox – ile czasu można oszczędzić?

Uchylne i chowane schody w zabudowie kontenerowej

Pozornie produkt o niewielkim znaczeniu. W praktyce rozwiązanie okazało się niezwykle przydatne i zyskało uznanie wśród klientów. Składane schody boczne poprawiają komfort pracy, usprawniają szybki dostęp do ładowni. Aluminiowa konstrukcja montowana jest przy bocznych i tylnych drzwiach w zabudowie kontenerowej.  Ma formę składaną i chowaną.

Ściana grodziowa

Jej obsługa nie wymaga duże nakładu pracy, a jej zalety pozycjonują ten produkt wysoko na liście wyposażenia dodatkowego w zabudowie kontenerowej. Sciana grodziowa w prosty sposób dzieli przestrzeń na dwie części. Sprawdzi się w chłodni oraz izotermie.

Wideo: Zobacz jak działa cały mechanizm – film instruktażowy
Może zainteresuje Cię także: Zabudowa kontenerowa –jaki wariant wybrać?

Mobilna ekspozycja na bazie nadwozia LAMBox

Jak przyciągnąć uwagę klienta? Można dotrzeć do niego niemal w każde miejsce i o każdej porze. Firmy na niezwykle konkurencyjnym rynku szukają sposób na zdobycie nowych klientów i zdobycie ich lojalności. Ciekawym przykładem naszej realizacji jest mobilna ekspozycja dla czołowego producenta armatury sanitarnej. Uwagę przyciągają niestandardowe rozwiązania.

Więcej szczegółów: Mobilna ekspozycja, czyli jak być bliżej klienta

Blenda przeciwsłoneczna – nowy design

Bezpieczeństwo kierowcy i komfort w trakcie podróży przez wielu z nich uznawany jest jako priorytet. Znajduje to odzwierciedlenie w doborze wyposażenia pojazdu. Blenda działa na zasadzie okularów słonecznych. Jest specjalistyczną osłoną przeciwsłoneczną wykonaną z najwyższej jakości polimetakrylanu metylu. Rozprasza promienie słońca, ale także przepuszcza światło, nie ograniczając pola widzenia kierowcy. Produkt zyskał lepszy wygląd, bardziej aerodynamiczny kształt i atrakcyjne przetłoczenia.

Aerodynamiczna skrzynia narzędziowa o poj. 160 litrów

Skrzynie narzędziowe do samochodów dostawczych – warto inwestować? Takie pytanie znajduje uzasadnienie jeśli przyjrzymy się pracy kierowcy. Każde dodatkowe ułatwienie w podróży jest sprzymierzeńcem kierowcy samochodu dostawczego. Dlatego w palecie naszych rozwiązań znalazła się skrzynia narzędziowa montowana na zewnątrz pojazdu. Pełni dwojaką rolę – schowka i aerodynamicznej zabudowy międzyosiowej.

Dowiedz się więcej: Skrzynie narzędziowe do samochodów dostawczych – test kierowcy zawodowego.

Półka nośna w zabudowie izotermicznej LAMAR Cool

Półka stabilizuje ładunki przewożone w ładowni i stanowi mechanizm poprawiający cały proces logistyczny. Widoczna na zdjęciu listwa mocowania ładunku montowana jest do ściany furgonu. Swoje zastosowanie posiada przy wykorzystaniu nie tylko półki, ale także drążków mocowania ładunku.

Zobacz także: Podsumowanie 2015 roku na infografice
Obejrzy wideo: Nadwozia LAMBox – filmowy przegląd realizacji w 2016 roku.

Autor: Łukasz Dybalski