Premiera produktu: nowy regulowany spojler LAMAR

Premiera produktu: nowy regulowany spojler

Nowy spojler zadebiutował w naszej ofercie z początkiem lipca 2018 r. Po raz pierwszy pojawił się na izotermie zbudowanej na podwoziu marki Mercedes-Benz Sprinter. Jakim markom jest dedykowany? Co było impulsem dla nowej linii stylistycznej?

Aerodynamiczny spojler to rozwiązanie bez którego trudno sobie dziś wyobrazić konfigurację podwozia samochodu użytkowego. Jego wybór determinuje realne korzyści dla kierowcy, i to nie tylko te związane z podniesieniem walorów wizualnych pojazdu.

Siła z jaką powietrze wywiera nacisk strumienia powietrza na przednią ścianę zabudowy ma realny wpływ na zużycie paliwa.

Stylistyka spojlera

Spojler regulowany według nowego wzornictwa otwiera nową linię stylistyczną firmy. Przy kreacji rozwiązania nasi projektanci z zespołu LAMAR Design Team inspirowali się dynamiką świata zwierzęcego oraz ikonicznymi produktami firmy LAMAR, które wyznaczały trendy w poprzednich latach. Walory wizualne idą w parze z możliwościami użytkowymi.

Pomimo iż produkt składa się z części regulowanej, podstawy oraz piór bocznych, tworzy jedną całość, a poszczególne elementy uzupełniają się nawzajem.

Dzięki szczególnej budowie walory wizualne idą w parze z cechami użytkowymi. To sprawia, że spojler dostępny jest w szerokim przedziale regulacji wysokości.

Spojler LAMAR – galeria zdjęć

Nowy spojler – na jakie marki podwozia?

W obecnej chwili (lipiec 2018 r. ) powyższy spojler jest dedykowany na podwozie marek z grupy PSA (Fiat, Peugeot oraz Citroen), a także Mercedes-Benz Sprinter (2018).

 

 

 

Może zainteresuje Cię także: spojlery dachowe dedykowane pojazdom powyżej 3,5 t DMC

Autor: Łukasz Dybalski