Zabudowa międzynarodowa Opel Movano - nowość w ofercie LAMAR - Lamar

Zabudowa międzynarodowa Opel Movano – nowość w ofercie LAMAR

Nowa marka z grupy General Motor Poland dołączyła do grona naszych Partnerów. Gama rozwiązań dla podwozia Opel Movano jest już dostępna w ofercie produktowej naszej firmy. Jedną z pierwszych realizacji jest tzw. międzynarodówka z kabiną sypialną SkyCab. Przyglądamy się specyfikacji zrealizowanego zamówienia.

Podwozia marki Opel to, obok tych z grupy PSA (Peugeot, Citroen), Fiat, Iveco, Renault Trucks, Mercedes,  Volkswagen, kolejna gama produktów, które w naszych halach produkcyjnych będziemy zabudowywać. Podwozie posiada duże możliwości adaptacyjne. Tworzy to doskonałą bazę do wdrażania różnorodnych, często niestandardowych rozwiązań. Dziś mamy przyjemność zaprezentować tzw. międzynarodówkę z kabiną sypialną.

Opel Movano – międzynarodówka

10. paletowa zabudowa międzynarodowa Opel Movano z kabiną sypialną SkyCab przyciąga wzrok. To duży atut tego pojazdu. Jednak osiągniecie takiej kubatury zabudowy wymagało przedłużenia ramy. W rezultacie posiadamy obszerną ładownię tuż za plecami kierowcy. W połączeniu w burtofiraną jednostronną pojazd jest niezwykle wszechstronnym narzędziem pracy, posiadającym duże walory praktyczne. Załadunek i rozładunek możemy wykonać z tyłu i z przodu. Szyku dodaje Oplowi wyrazisty kolor nadwozia, kabiny sypialnej i plandeki i liczne oryginalne detale.

Przeźroczysty dach

Pojazd potocznie określanym mianem eksportówki daje duże możliwości konfiguracji pod określone potrzeby i rodzaj przewożonych ładunków. Widoczny na zdjęciach dach jest przeźroczysty, co eliminuje konieczność wielokrotnego, sztucznego doświetlania paki. Tu pojawiła się tylko jedna lampa, na przodzie skrzyni. Dach wykonano z przeźroczystej, matowej plandeki.

Kabina sypialna Sky Cab

To kabina sypialna dostępna wyłącznie z naszymi zabudowami skrzyniowymi. Produkt, który zadebiutował w 2014 r., wyróżnia się oryginalną stylistyką, agresywnym kształtem, ale i rozwiązaniami niedostępnymi na rynku. Okno czołowe w przedniej częściej posiada dwie funkcję: podnosi komfort w czasie odpoczynku oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa (okno ewakuacyjne). Oryginalne detale, takie jak światła obrysowe LED, przetłoczenia i aerodynamiczny kształt, zdecydowanie wyróżniają nasz produkt. Kluczową korzyścią dla kierowcy powinno być jednak mniejsze zużycie paliwa uzyskane dzięki zmniejszeniu oporów powietrza.

Zapytanie ofertowe

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Może zainteresuje Cię także: Skrzynia z plandeką i dachem przesywnym – zasada działania
Zobacz wideo: Kabina sypialna BackSleeper MAXI z podwójnym łóżkiem

Autor: Łukasz Dybalski