Newsletter LAMAR: dlaczego warto się zapisać? Poznaj korzyści! - Lamar

Newsletter LAMAR: dlaczego warto się zapisać? Poznaj korzyści!

Jako jedyna w Polsce firma zabudowująca podwozia aut użytkowych wysyłamy Państwu każdego miesiąca newsletter. W jakim celu? 

Przez 25 lat funkcjonowania na rynku zabudów aut dostawczych wdrożyliśmy wiele różnorodnychwszechstronnych rozwiązań, które na co dzień odpowiadają na potrzeby transportowe naszych partnerów. Z biegiem lat zdaliśmy sobie sprawę, że kontakty z naszymi klientami nie mogą ograniczyć się tylko do komunikacji sprzedażowej.

Tym bardziej, że nasze produkty docierają do klientów w całej Europie. Inspiracją do tego, by stworzyć nową jakość na polskim rynku zabudów aut dostawczych, byli właśnie nasi klienci. 

Pierwszy newsletter – początki

Kapitał wiedzy i doświadczenia okazuje się bezcenny, ale okazuje się bezużyteczny jeśli nie można nim dzielić z innymi.

W 2014 roku wysłaliśmy Państwu pierwsze wydanie newslettera. Jako że stawianie pierwszych kroków na każdym polu zawsze stresuje, nie wiedzieliśmy w jakim kierunku będzie to zmierzać. Ale mieliśmy jasny cel. Chcemy:

  • dzielić się bogatą wiedzą,
  • publikować aktualności,
  • pisać o nowościach produktowych,
  • pokazywać ciekawostki czy autorskie filmy instruktażowe i poradnikowe,
  • publikować teksty poradnikowe,
  • pisać o realizacjach naszych klientów.
  • prezentować infografiki i zestawienia.

Pierwszy nasz mailing dotyczył kampanii skierowanej do kierowców. Promował blendę przeciwsłoneczną. Z biegiem miesięcy i lat nasz newsletter ewoluował, ale nie tylko pod względem graficznym.

W międzyczasie swoją premiery miały takie produkty jak kabina sypialna Back Sleeper, kabiny sypialne SkyCab czy Classic, autorski system półek do samochodów kurierskich.

To był impuls do tego, by pokazywać realizacje z naszymi produktami. Hale montażowe opuszczały niestandardowe zabudowy, a prawdziwą skarbnicą inspiracji dla klientów okazała się zabudowa LAMBox i adaptację realizowane na tym nadwoziu.

Dużą popularnością cieszą się poradniki dla kierowców i dealerów, jak np.  6 kroków do konfigurowania skrzyni z plandeką. [kliknij by zobaczyć]

Newsletter dziś – ważne zmiany!

Po odzewie jaki do nas dociera i dynamicznie z każdym miesiącem rosnącej bazie odbiorców wiemy, że to co robimy, jest dla Państwa ważne. Cel jaki stoi przed nami to rozbudowa działu tekstów poradnikowych i materiałów do druku, publikacje infografik.

Nadal chcemy inspirować klientów w doborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail w poniższym formularzu. Czekamy na kontakt od Państwa!

Nowy newsletter LAMAR – zapisz się tutaj!

Autor: Łukasz Dybalski