MAN TGE z kabiną sypialną BackSleeper - www.lamar.com.pl

MAN TGE z kabiną sypialną BackSleeper

Niemiecka marka jest siódmym producentem, którego podwozia możemy wyposażyć w najprzestronniejsza kabinę sypialną w swojej klasie. Jakie są parametry tej konfiguracji?

Pierwszy w Polsce MAN TGE z 8-paletową zabudową międzynarodową otrzymał kabinę sypialną SkyCab. Auto z silnikiem o mocy 177 KM trafiło do wielkopolskiej firmy. Pisaliśmy o tym tutaj.

W równym stopniu, co zainteresowanie jakie wiązało się z debiutem kabiny sypialnej SkyCab na tym modelu, wzrosły oczekiwania potencjalnych klientów względem nowych adaptacji na podwozie MAN TGE. Lawina zapytań sprawiła, że w niedługim czasie zadebiutowała w naszej ofercie nowa pozycja – kabina sypialna BackSleeper na podwozie MAN TGE.

Warto wiedzieć: Poznaj 6 kroków w konfiguracji zabudowy międzynarodowej do 3,5 t DMC.

Wygląd zewnętrzny i atrybuty nadwozia

Prezentowaną realizację wyróżnią szczególny kolor nadwozia, kabiny sypialnej (zgodnie z wzornikiem marki producenta podwozia) oraz skrzyni z plandeką. Krwistoczerwony MAN TGE wyposażyliśmy w plandekę w kolorze RAL 7016. Takie połączenie doskonale ze sobą koresponduje.

Może zainteresuje Cię ten temat: Kolorowa skrzynia z plandeką i reklamą – czy to działa?

Funkcjonalność zabudowy
została podniesiona poprzez montaż burtofirany jednostronnej. Zalety takiego rozwiązania doceniają kierowcy, których ładunki charakteryzują się dużymi gabarytami i dostarczane są wózkiem widłowym. Po wypięciu słupka bocznego kierowca otrzymuje dostęp do pełnej szerokości zabudowy.

Prezentowana zabudowa posiada kabinę z jednym łóżkiem z fabrycznym dachem pojazdu, nad którym znajduje się dodatkowy schowek. We wnętrzu pojawiło się ogrzewanie postojowe. Pod dolną kanapą umieszczono trzy kufry na rzeczy osobiste. W jednym z nich pojawia możliwość montażu lodówki.

Dowiedz się więcej: Atrybut wszechstronnej skrzyni z plandeką – dach przesuwny.

Parametry konfiguracji – podsumowanie

Omawiamy model po dedykowanej konfiguracji legitymuje się następującymi parametrami.

  • Ładowność: 830 kg
  • Wariant: 8-paletowy
  • Długość zabudowy: 4200 mm
  • Szerokość: 2200 mm
  • Kabina sypialna: BackSleeper z jednym łóżkiem o szerokości 700 mm i pełnym dachem
  • Zewnętrzne/wewnętrzne wymiary kabiny sypialnej: 2800 mm/2190 mm
  • Szerokość zewnętrzna kabiny sypialnej: 2250 mm
  • Ogrzewanie postojowe: tak
  • Burtofirana: prawostronna z napinaczem
  • Oświetlenie: wewnętrzne diody LED

Autor: Łukasz Dybalski