LAMBox do wynajęcia z roletą zamykająca - www.lamar.com.pl

LAMBox transportowy z roletą zamykająca

Roleta jak forma zamknięcia zabudowy LAMBox jest prosta w obsłudze i posiada sporo zalet. Czym się charakteryzuje i w jakiej branży pojazd z takim wariantem zamknięcia może się sprawdzić?

Zabudowa LAMBox to nadwozie uniwersalne oraz wszechstronne. Dobór odpowiednich rozwiązań owocuje bardziej komfortową pracą i lepszą ergonomią. Taki jest cel, którym kierują się nasi klienci. Często taki wybór podyktowany jest koniecznością, chęcią budowy pojazdu praktycznego, a nie chwilową fanaberią.

Jeśli transport odbywa się np. w miejscach, w których niemożliwe staje się użytkowanie drzwi uchylnych o kącie rozwarcia 180 st, to z pomocą przychodzi m.in. aluminiowa roleta. 

Łatwiejszy załadunek

Opuszczana roleta na bocznej lub tylnej ścianie pozwala na łatwiejszy załadunek w trudnych logistycznie warunkach. Choć nie jest to jedyny warunek. Kierowca podjeżdżający pod rampy załadowcze lepiej dostosuje się do warunków panujących na miejscu oszczędzając czas.

Z aluminiowej rolety chętnie korzystają firmy kurierskie.

Obejrzyj przykładowe realizacje z zabudową LAMBox – galeria zdjęć

Wyposażenie dodatkowe

Prezentowana zabudowa LAMBox pełni rolę pojazdu transportowego. Zamówienie szwajcarskiego klienta dotyczyło konfiguracji pojazdu z przeznaczeniem do wynajęcia. Fiat Ducato z silnikiem 2.3 litra zasili budującą się flotę pojazdów użytkowych. Wyposażony został w kilka praktycznych i wszechstronnych udogodnień podnoszących walory użytkowe całej zabudowy.

Na bocznych ścianach osadzono rząd listwy mocowania ładunku wraz z drążkami, które ułatwiają organizację ładunku i zabezpieczają go przed przemieszczaniem. Wejście do wnętrza ładowni umożliwia niewielki chowany i wysuwany stopień.

Wolna przestrzeń w alkowie, tuż za aluminiową ścianą grodziową, posłuży za schowek na rzeczy osobiste lub akcesoria.

Zobacz także: Warianty zamknięcia skrzyni z plandeką – który wybrać?

Dla kogo jest jaki wariant zabudowy?

Zabudowa kontenerowa LAMBox w powyższym wydaniu może posłużyć jako pojazd transportowy do przewozu mebli, organizacji przeprowadzek. Doskonale spełni się jako wsparcie logistyczne dla małych i średnich firm. Warto nadmienić, że zastosowane udogodnienie nie wyczerpują wszystkich możliwości jakie są możliwe w konfiguracji zabudowy.

Posiadamy rozwiązania, które zaspokoją potrzeby przedstawicieli wielu branż.

Autor: Łukasz Dybalski