Kabina sypialna Long - Lamar

Kabina sypialna Long

Funkcjonalność czy wygoda? Nie musisz wybierać, wystarczy, że zaufasz naszym rozwiązaniom. Projektując swój asortyment mamy na względzie ich wyjątkowe przeznaczenie. Pragniemy dać Państwu wyjście skrojone na miarę potrzeb bez wyrzeczeń.

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży nauczyło nas godzić kluczowe kwestie dla pracowników i pracodawców. Oferta typu Long jest odpowiedzią na wymagania klientów, którzy poszukują nieco niestandardowych rozwiązań i większej wygody.

Dlaczego warto zainwestować w rozwiązanie typu Long?

Oszczędność. Zużycie paliwa o 10%? Wykonalne, ale tylko z naszymi produktami. Aerodynamiczny kształt naszych kabin sypialnych zmniejszy opór powietrza, co tym samym spowoduje iż spadnie ilość wykorzystanego paliwa. To naprawdę działa!

Komfort. Właśnie. W wersji tego typu istnieją rozwiązania, które gwarantują maksymalną wygodę użytkowania. Oprócz przestrzeni, niezwykle wygodnego podwójnego materacu oraz ładnego projektu – Long ma na wyposażeniu halogenową lamkę do czytania, elektryczne gniazdko i szyberdach. Co ponad to? Wszelkie materiały użyte do wykonania projektu są najwyższej jakości, z pewnością posłużą w niezmienionej formie przez lata. Ważna jest też izolacja termiczna, która nie pozwala kabinie na przegrzanie czy nadmierne wychłodzenie. W osiągnięciu tego efekt pomocą służą również specjalnie zaprojektowane przyciemnienie szyby.

Bezpieczeństwo. Wszelkie materiały użyte w naszych projektach odznaczają się wysoką jakością. Najwyższej próby niepalna izolacja termiczna znacznie wypływa na bezpieczeństwo kierowcy. Projekt posiada również regulowaną kratkę wentylacyjną i otwierane szyby.

Estetyka. Nie od dziś wiadomo, że to, w jakich pomieszczeniach przebywamy ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Kabiny typu Long są wygodne, przestronne i urządzone po prostu ładnie z dbałością o szczegóły i wygodę użytkowania. Model polakierujemy na biały kolor w zgodzie we wzornikiem danej marki.

 Kabina sypialna typu Long. Dla poszukujących niestandardowych rozwiązań. Wygoda i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.