Jedziemy do Hanoweru! - IAA 2018 - www.lamar.com.pl

Jedziemy do Hanoweru! Startuje 67. edycja targów IAA.

Już po raz czwarty będziemy wystawcą na największych i najbardziej prestiżowych targach branży transportowo-logistycznej. Swoją premierę będą miały nasze dwa produkty!

Targi IAA Hannover 2018 odbywające się w dniach 20-27 września to największe i najważniejsze na świecie wydarzenie w branży transportowej i logistycznej. W 2016 r. pojawiło się tam blisko 250 tys. odwiedzających, a swoje stoisko przygotowało 2000 wystawców z 52 krajów, a wśród nich polskie firmy.

Swoją światową premierę miało 332 produkty, a europejski debiut 100 rozwiązań dla transportu i logistyk.

Stoisko LAMAR na IAA 2016

Czym zaskoczy tegoroczna edycja IAA Hannover?

Hasłem przewodnim targów w 2018 r. jest określenie “driving tommorow”.  Można spodziewać się rozwiązań, które w najbliższych latach wyznaczą trendy w transporcie i logistyce. Produkty, które niczym szyty na miarę garnitur będą ściśle dopasowane do aktualnych potrzeb użytkowników – kierowców, przedsiębiorców.

Wydawać się może, że takie podejście obowiązuje od wielu lat. To żadne novum. Tyle tylko, że dynamika zmian w transporcie i logistyce przebiega na tyle szybko, że wymusza to na producentach działania innowacyjne i częstą aktualizację oferty produktowej.

Dzięki temu są o krok do przodu przed konkurencją.

 

Coraz częściej obok walorów użytkowych znaczenia nabiera wyrazisty design. I to jest jeden z motywów, który określił nową linię stylistyczną naszych produktów debiutujących na targach IAA Hannover 2018.

Co pokażemy na IAA Hannover 2018?

Z premierą wstrzymamy się aż do dnia startu targów, choć małą odsłonę przedstawiamy poniżej. Uchylając rąbka tajemnicy nadmienimy, że swój debiut będzie miała 2. generacja zabudowy LAMbox.

Druga z zabudów będzie miała zamontowany nowy spojler regulowany. Produkt składa się z części regulowanej w czterech stopniach, podstawy oraz piór bocznych. Serdecznie zapraszamy na naszej stoisko!

 

IAA Hannover 2018 – hala 25 stoisko A38 – mapka

 

Pobierz i wydrukuj

 

LAMAR na targach IAA Hannover: edycja 2014, edycja 2016

Zobacz film: LAMAR na IAA Hannover 2016

Autor: Łukasz Dybalski