Gazele Biznesu dla firmy LAMAR – drugi rok z rzędu

Gazele Biznesu dla firmy LAMAR – drugi rok z rzędu

Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez redakcję dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”. Otrzymują je przedsiębiorstwa z określoną dynamiką przychodu. W ciągu roku pozycja firmy LAMAR przesunęła się w rankingu o blisko… 3000 pozycji. Co za tym stało?

Blisko 25 lat doświadczenia w branży zabudów aut dostawczych i ciągników siodłowych to ogromny bagaż doświadczeń. Taki kapitał wiedzy jest nie do przecenienia. Na konkurencyjnym rynku wyróżniamy się nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, wysoką jakością produktów, ale także dużą elastycznością w podejściu do wymagań klientów oraz kompleksowością rozwiązań. W każdym roku poszerza się nasza paleta produktów i rozwiązań, wystarczy wspomnieć debiut nadwozia Food Truck czy adaptacji furgonu na samochód kurierski. Warto przy tym podkreślić, że doskonale wsłuchujemy się w potrzeby samych kierowców. Owocuje to zwiększonym zainteresowaniem naszymi produktami. Motywuje nas to do ciągłego rozwoju, by być zawsze o krok do przodu. Znalazło to odzwierciedlenie w dynamicznym rozwoju firmy, także finansowym. Wzrost przychodu wyniósł w 2015 ponad 155% w porównaniu do roku 2014. Nie umknęło to redakcji „Pulsu Biznesu”, która przyznała nam to prestiżowe wyróżnienie.

 Gazele biznesu to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. O przyznanym miejscu decyduje procent przyrostu obrotów z trzech lat.

Autor: Łukasz Dybalski