Fiat Ducato 4x4 z nietypowym nadwoziem LAMBox

Fiat Ducato 4×4 z nietypowym nadwoziem LAMBox

To konfiguracja, której nie spotyka się zbyt często. Fiat Ducato z napędem na cztery koła przystosowaliśmy do potrzeb klienta norweskiego. W wysokiej alkowie nadwozia LAMBox pojawiły się dwa nietypowe rozwiązania: okno czołowe i niewielka kabina sypialna. Prezentujemy wnętrze i galerię zdjęć.

Prezentowany LAMBox będzie jeździł się po skandynawskich drogach. Na co dzień w maksymalny sposób wykorzystujemy potencjał naszych rozwiązań, co w połączeniu z oczekiwaniami klienta owocuje realizacją wielu niestandardowych projektów. Jak wykorzystaliśmy możliwości nadwozia LAMBox i potrzebę krótkiego noclegu?

Kabina sypialna w alkowie na krótką drzemkę

1,8 m2 przestrzeni w wysokiej alkowie to kubatura, którą klienci organizują w różny sposób. Jednym służy za dodatkową półkę czy schowek, inni w tym miejscu instalują telewizor, by z wnętrza pojazdu prezentować ofertę firmy. Ten ostatni przykład sprawdza się w pojazdach wystawienniczych czy sklepowych. W przypadku prezentowanego nadwozia we wnętrzu alkowy pojawiła się mała kabina sypialna. Trudno porównywać możliwości takiego rozwiązania z parametrami np. kabiny sypialnej SkyCab czy LX. Tu jednak klient potraktował komfortową przestrzeń nad kabiną, jako wartość dodaną na trasie. Idealne miejsce na krótką drzemkę czy odpoczynek po wyczerpującej jeździe.

Ogrzewanie postojowe i okno czołowe

Poprawiliśmy komfort użytkowania nie tylko poprzez położenie podwójnego materaca, ale także dzięki instalacji ogrzewania postojowego. Stosunkowo mała przestrzeń musi być odpowiednio doświetlona. Nie tylko w celu optycznego zwiększenia miejsca, ale by poprawić komfort użytkowania. Z przodu pojawiło się okno czołowe, które na co dzień instalujemy w kabinie sypialnej SkyCab.

Zobacz także: Peugeot Boxer w lekkim nadwoziu LAMBox
Poznaj szczegóły: oferta LAMAR na nadwozia LAMBox z wygodnym przeglądaniem on-line.
Wideo: Czarny LAMBox (Fiat Ducato) z windą załadunkową 750 kg

Fiat Ducato 4×4 ze stalowym zderzakiem

Fiat Ducato z nadwoziem LAMBox będzie wykorzystywany w transporcie m.in. mebli. Z uwagi na częsty rozładunek i załadunek przy rampie oraz potrzebę podjazdu możliwie najbliżej, klient zainwestował w ponadstandardowy zderzak ze stali kwasoodpornej.

Autor: Łukasz Dybalski