Kartki świątecznie w firmie LAMAR i dziecięca wyobraźnia

Choinki na skrzyni otwartej i paczki w LAMBoxie

Święta Bożego Narodzenia bez śniegu ciężko sobie wyobrazić, choć w naszym krajobrazie to coraz częstszy obrazek. Co mają z tym wspólnego dzieci naszych pracowników? Zobaczcie sami.

LAMAR to polska firma rodzinna. Ważne są dla nas bliskie relacje z naszymi pracownikami oraz budowanie klimatu sprzyjającego realizacji wspólnych celów. Twórczo podchodzimy do realizowania zadań, podobnie jak nasi najmłodsi fani.

Magia dziecięcej wyobraźni

W tym roku zachęciliśmy dzieci naszych pracowników, by uwolniły swoją wyobraźnię. Nasi najmłodsi fani rozwijając plastyczny talent zaprezentowali, w zimowej scenerii, wybrane przez siebie zabudowy LAMAR. Technika dowolna. Pytanie: i co dalej? Chcieliśmy podzielić się ich kreatywnością oraz kolorowymi pracami z naszymi Klientami i Partnerami, w Polsce i za granicą. Otrzymają oni kartki świąteczne zilustrowane pracami dzieci oraz życzenia. Pojawią się też bombki świąteczne z zabudową LAMAR w zimowej scenerii. Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym wydarzeniem, dlatego chętnie dzielimy się nim z Wami. Oto jak prezentuje się wspaniała dziecięca wyobraźnia.

Autor: Łukasz Dybalski