Kabina sypialna Aero Cab Long ze spojlerem w nadwoziu DAF LF - Lamar

Kabina sypialna Aero Cab Long ze spojlerem w nadwoziu DAF LF

Funkcjonalność czy wygoda? W tym przypadku nie trzeba wybierać. Prezentujemy używany pojazd DAF LF wyposażony w nową kabinę sypialną w rozmiarze XL. W jakie elementy ponadstandardowe zainwestował kierowca międzynarodowy?


Kabina sypialna Aero Cab Long
to produkt tak wszechstronny i popularny, że jest obecny w naszej ofercie od wielu lat. Kabina montowana jest głównie na dachach szoferek pojazdów w kategorii powyżej 3,5t, ale co ciekawe, także w autach do 3,5t z podwójną kabiną kierowcy. Produkt chętnie wybierany przez kierowców poruszających się na trasach międzynarodowych. Takim też klientem jest właściciel DAF-a, który w pierwszą trasę z nową kabiną wyruszył na Słowację.

 

 

Wyposażenie standardowe

Czym wyróżnia się kabina sypialna Aero Cab Long? Standardowo wyposażenie obejmuje: wycięcie wzdłuż całej kabiny, umożliwiające kierowcy swobodne poruszanie się w szoferce (można też swobodnie wyprostować się w trakcie postoju), we wnętrzu kabiny dwa okna oraz szyberdach (wszystkie uchylne) oraz elementy podnoszące komfort w trakcie codziennego użytkowania, takie jak kieszeń na rzeczy osobiste, lampka na wysięgniku oraz oświetlenie Power LED. W skład wyposażenia standardowego wchodzą ponadto dwie kratki wentylacyjne oraz ogrzewanie postojowe.  W obu narożnikach kabiny umieszczane są światła obrysowe LED (tzw. obrysówki).

 

Wyposażenie ponadstandardowe

W prezentowanym modelu pojawiła się dodatkowo klapa zamykająca, oddzielająca wnętrze kabiny od szoferki. To element ponadstandardowy, a więc płatny dodatkowo. Z uwagi na rozmiar zabudowy pojawiła się potrzeba, by zmniejszyć  opory powietrza, a co za tym idzie, zwiększyć oszczędność paliwa. Kierowca zainwestował w dodatkowy spojler nad kabiną sypialną. Pojawiły się owiewki boczne, a całość polakierowano na kolor w zgodzie ze wzornikiem marki.

Przestrzeń i wygoda

Długość kabiny to 226 mm, szerokość – 168 mm, wysokość – 87 cm, a jej waga to 95 kg. Parametry kabiny sypialnej Aero Cab Long gwarantują, że komfort wypoczynku znacznie wzrasta, a kierowca nie czuje ograniczeń związanych z podróżowaniem na trasach międzynarodowych. Komu rekomendujemy takie rozwiązanie? Produkt doskonale sprawdzi się m.in. w firmach, które operują flotą pojazdów z dwoma kierowcami na pokładzie.

Zobacz także: Dlaczego warto zainwestować w rozwiązanie typu Long?

Autor: Łukasz Dybalski