Autolaweta samochodowa LAMAR Origami: nowość w ofercie!

Nowość w ofercie: autolaweta LAMAR Origami

Tworząc nowy produkt nie odkrywamy Ameryki. Ale podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów zaoferowaliśmy świeże i niestandardowe spojrzenie na pojazd użytkowy jakim jest autolaweta. Odwiedź dedykowaną stronę i poznaj 8 głównych atrybutów naszego nowego produktu!

Design lawety Origami

– Lamar ORIGAMI to nowe spojrzenie na wyjątkowy rodzaj pojazdu użytkowego jakim są lawety – przekonuje Tomasz Prygiel z zespołu LAMAR Design Team. Nasz projektant określił kluczowe ramy, które wyznaczyły ponadstandardowy design nowego produktu. Jak narodził się koncept Origami? Gdzie szukał inspiracji?

– Podczas procesu projektowania długo analizowaliśmy konstrukcję współczesnych lawet i funkcje, jakie muszą spełniać. Charakterystyczne przełamania, łączenia i detale, przywołują na myśl tą tradycyjną, japońską sztukę składania papieru. Forma jest tutaj przedłużeniem funkcji, a autorskie rozwiązania takie jak skrzynki narzędziowe, podkreślają innowacyjność produktu.

Dla kogo jest autolaweta?

Najprościej rzecz ujmując, laweta samochodowa LAMAR dedykowana jest przedsiębiorcom, którzy w codziennej pracy realizują zadania związane z transportem samochodów osobowych, motocykli czy quadów. Jednak atrybuty pakietu stylistycznego Origami sprawiają, że nasza autolaweta wyróżnia się zdecydowanie na tle konkurencji. Nie tylko przez pryzmat niestandardowego wzornictwa i udoskonalonych funkcji.

Naszą motywacją było, aby w parze z wysokimi walorami użytkowymi autolawety do 3,5 t DMC, szedł atrakcyjny design, innowacyjne rozwiązania i akcesoria pożądane przez klientów.

8 kluczowych atrybutów

Bacznie przyglądaliśmy się autolawetom i słuchaliśmy potrzeby naszych klientów. Bogate doświadczenie w zabudowach aut użytkowych było atutem przy poszukiwaniu właściwych rozwiązań. Takie podejście pomogło nam odnaleźć odpowiedzi na poniższe pytania:

  • Jakie atrybuty są pożądane przez naszych klientów w codziennej pracy,
  • Które rozwiązania podnoszą komfort pracy w procesie załadunku i rozładunku auta na autolawetę,
  • Jak ograniczyć nadmierną eksploatację pojazdu,
  • Co może zwiększyć żywotność określonych podzespołów.

Dedykowana strona internetowa – dowiedz się więcej!

Aby odpowiedzieć na te pytania i przybliżyć Państwu nasz produkt, przedstawić kluczowe atrybuty, dane techniczne i pełniejszą galerię zdjęć przygotowaliśmy dedykowaną stronę internetową.  Publikujemy też pełną wersję filmu z autolawetą w roli głównej.

Zachęcamy do odwiedzin i korzystania z formularza kontaktowego.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Autor: Łukasz Dybalski