cool2

Chłodnie

Zabudowa chłodnicza  20°C przeznaczona jest do samochodów dostawczych do 3,5 t. Pojazd wyposażony w naszą chłodnię to doskonały środek transportu w dystrybucji m.in. wszelkiego rodzaju mrożonek, lodów, a także lekarstw.

cool1

Izotermy

Zabudowy izotermiczne do furgonów kierujemy głównie do firm, które w swojej działalności transportują towary wymagające stosunkowo stabilnej temperatury dodatniej i odpowiedniej wilgotności powietrza.

WKŁADY LAMAR COOL

Rosnące, z roku na rok, europejskie normy regulujące warunki przewozu towarów żywnościowych, jak również rosnąca świadomość właścicieli firm sprawiły, że podjęliśmy wyzwanie i stworzyliśmy gotowy system izolacji do furgonów LAMAR Cool. Efektem jest produkt najwyższej jakości. Systemowe Wkłady Termiczne LAMAR Cool zostały wyróżnione w 2009 na Targach Gastro Tech Kielce.

Czym jest LAMAR Cool?

SWT LAMAR Cool to  izotermy ≥ 0°C i zabudowa chłodnicza ≤ -20°C do samochodów dostawczych typu furgon 3,5 t. To nowoczesna technologia wytwarzania zapewniająca 100% powtarzalności i najwyższą jakość paneli typu Sandwich, które dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji (idealne odzwierciedlenie wewnętrznego poszycia furgonu) zmniejszają do minimum zjawisko powstawania tzw. mostków cieplnych.

Certyfikat: najlepszy współczynnik przenikalności cieplnej

Użycie technologii wysokociśnieniowego spieniania poliuretanu w zamkniętych formach umożliwia wytwarzanie paneli typu Sandwich wiernie dopasowanych do wewnętrznych przetłoczeń karoserii części ładunkowej furgonu, które cechuje najwyższa izolacyjność zabudowy, lekkość i trwałość. To właśnie dzięki ograniczeniu do minimum zjawiska występowania mostków cieplnych uzyskaliśmy najniższy w Polsce i w Europie współczynnik przenikalności cieplnej K ≤ 0,32 W/(m2K) potwierdzony certyfikatem ATP.

100% bezpieczeństwa

Tak precyzyjnie wykonana izolacja Twojego furgonu w połączeniu z odpowiednio dobranym urządzeniem chłodniczym zapewni 100% bezpieczeństwo przewożonego towaru nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych przez cały rok. Obecnie zabudowy LAMAR Cool to linia najwyższej jakości izoterm i chłodni dedykowana dla furgonów wszystkich widzących marek aut samochodów dostawczych sprzedawanych na rynku polskim, mająca ugruntowaną pozycję rynkową oraz szeroką rzeszę zadowolonych z ich eksploatacji użytkowników.

Najwyższa jakość

Systemowe Wkłady Termiczne LAMAR COOL posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty potwierdzające użycie do produkcji zabudowy materiałów najwyższej jakości jak i dających pełne bezpieczeństwo dla przewożonych towarów. Do najważniejszych należą:

Walory użytkowe

Świadectwo Jakości Zdrowotnej – atest PZH

Świadectwo ATP

Certyfikat ISO

Zadaj zapytanie