Podwyższenie dachu

226 cm długości i blisko 1 metr wysokości. Funkcjonalność czy wygoda? W tym przypadku nie trzeba wybierać. Podwyższenie dachu Aero Cab Long przeznaczone jest do aut z podwójna i długą kabiną kierowcy. Kabina w rozmiarze XL oferuje bogaty pakiet wyposażenia standardowego oraz dodatkowego (zwiększające komfort kierowcy i poprawiające funkcjonalność całej kabiny).

Właściwości Aero Cab Long

Podwyższenie Aero Cab Long jest nowocześnie wystylizowane i doskonale współgra z całością kabiny kierowcy, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. 226 cm długości i nawet 1 metr wysokości dają gwarancje komfortowego wypoczynku. Nad siedzeniami pasażera i kierowcy znajduje się obszerne wejście, które umożliwia swobodne wstanie kierowcy i poruszanie się wewnątrz szoferki.

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie obejmuje wycięcie wzdłuż całej kabiny. Doskonała izolacja termiczna zapewnia komfort termiczny dla użytkownika i odpowiednie wyciszenie wnętrza. Przestronne wnętrze wyłożone jest welurową tapicerką, której kolor idealnie współgra z kolorem wnętrza samochodu. Zastosowano odcienie szarości we wnętrzu kabiny sypialnej. Kierowca posiada m.in. dostęp do dwóch przyciemnianych uchylnych okien, kieszeni na rzeczy osobiste, lampki na wysięgniku i ogrzewania postojowego.

Wyposażenie ponadstandardowe

Po wycięciu wzdłuż całej kabiny pojawia się możliwość doposażenia w klapę zamykającą, oddzielającą wnętrze kabiny od szoferki kierowcy. Cennym i praktycznym uzupełnieniem poprawiającym aerodynamikę pojazdu są owiewki boczne i dodatkowy spojler.

Marki kompatybilne z kabiną sypialną

Zapytaj o szczegóły

[si-contact-form form=’2′]