kabina-sypialna

Kabiny sypialne

Główne atuty: precyzja wykonania, możliwość doposażania, komfort użytkowania oraz niepowtarzalny design dopasowany do współczesnych trendów motoryzacyjnych. Kierowcy doceniają oszczędności związane ze zmniejszeniem oporów powietrza, co realnie wpływa na mniejsze zużycie paliwa. Kabiny sypialne LAMAR to wiodący produkt w tej kategorii na polskim rynku.


spojler

Spojlery

 Charakterystyczny design i możliwość optymalnego dostosowania wysokości spojlera do zabudowy to znak rozpoznawczy naszego produktu. Potwierdzone wynikami jest możliwość zredukowania zużycia paliwa o min. 10%, a także zmniejszenie oporów powietrza o min. 18%.


podwyzszenie-dachu

Podwyższenia dachu

Kabina sypialna Aero Cab Long do samochodów z długą lub podwójną kabiną jest synonimem funkcjonalności i wysokiej jakość.  To gwarancja komfortowego odpoczynku, możliwość swobodnego poruszania się po kabinie kierowcy, a także uzyskanie oszczędności płynących ze zmniejszenia oporów powietrza. Kierowcy doceniają możliwość doposażenia kabiny sypialnej Aero Cab Long.


zabudowa

Zabudowy międzyosiowe

Produkt, który łączy atrakcyjny design z praktycznym rozwiązaniem,. W taki sposób optymalizujemy aerodynamikę oraz zwiększamy komfort prowadzenia pojazdu. Projektujemy je tak, by spełniać zarówno podstawowe funkcje jak i doskonale dopasować się do pozostałej części pojazdu. Zabudowy międzyosiowe zwiększają bezpieczeństwo rowerzystów.

Już blisko 25 lat zajmujemy się między innymi produkcją pakietów aerodynamicznych do wszystkich marek samochodów dostawczych i ciężarowych. Jesteśmy jednym z  liderów na rynku i czołowym producentem w Europie. Wyznaczamy nowe trendy i rozbudowujemy park maszynowy w oddziałach firmy. Wszystko po to, by kreować produkty najwyższej jakości, łączące funkcjonalność i estetykę, a przede wszystkim służącym naszym Klientom przez długie lata. Dlatego jesteśmy wdzięczni, że Klienci doceniają nasz wysiłek. Wracają za każdym razem, gdy odświeżają i uzupełniają swój park pojazdów.

Lekarstwo na opory powietrza

Spojlery to jeden z naszych pierwszych produktów, a kabiny sypialne stanowią dziś ważny składnik naszej oferty. Nie mamy oporów przed ujarzmianiem oporów powietrza. Dlatego bogate doświadczenia pozwala nam tworzyć produkty nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim rozwiązujące podstawowe problemy kierowcy. Kabiny sypialne i spojlery LAMAR:

– zmniejszają opory powietrza o min. 18%

– pozwalają zredukować spalanie paliwa o min. 10%.

Optymalne projekty

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy w centrali firmy własny Dział Konstrukcji i modelarnię. Jesteśmy w stanie stworzyć spojlery i kabiny sypialne odpowiednie dla każdego typu samochodu dostawczego lub ciężarowego. Dzięki temu bardzo dynamicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku. Nasze linie produkcyjne mogą zrealizować zamówienia masowe jak i pojedyncze, indywidualne projekty.

Czym charakteryzuje się nowoczesny samochód użytkowy? To pojazd estetyczny, ergonomiczny i przede wszystkim aerodynamiczny. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat spojlerów, zabudów międzyosiowych czy też kabin sypialnych jakie oferuje gorąco zachęcamy do kontaktu.

Zapytaj o szczegóły

[si-contact-form form=’2′]