Zabudowy transportowe LAMBox, czyli zabudowa w pełni zintegrowana z kabiną kierowcy to idealny środek to transportu różnego rodzaju produktów, takich np. odzież czy produkty z branży FMCG.

Zabudowa LAMBox dzięki swojej dużej przestronności doskonale sprawdzi się podczas transportu przedmiotów wielkogabarytowych (meble, materace) jak i tych mniejszych (narzędzia, artykuły spożywcze, artykuły biurowe, pranie, pasmanteria). Zabudowa kontenerowa LAMBox występuje na dwóch rodzajach podwozia:

na podwoziu typu platforma – dzięki czemu zyskujemy niski próg załadunku (ok. 65 cm od podłoża), co ułatwi wchodzenie do zabudowy, a także pozwoli na zastosowanie drzwi przesuwnych między kabiną kierowcy, a przestrzenią ładunkową pojazdu, tym samym umożliwiając bezpośrednie przejście po załadunek.

na podwoziu typu rama – zyskując jeszcze więcej wolnej powierzchni na podłodze oraz dodatkowe miejsce w alkowie do przewożenia mniejszych produktów lub dodatkową przestrzeń dla kierowcy.

Zobacz także: Czym różnią się platforma i rama?

LAMBox to duża kubatura, niski próg załadunku, solidny stopień wejściowy, niżej usytuowany punkt ciężkości, lepsze rozłożenie masy przewożonego towaru oraz najniższy (w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami) współczynnik oporu powietrza. Podstawowe korzyści to komfort i oszczędność. Oszczędność paliwa – 3 l / 100 km. Twojej firmie zależy na dobrej i skutecznej reklamie? LAMBox to również doskonały nośnik reklamy, który sam przykuwa spojrzenia, stając się tym samym wielofunkcyjnym środkiem transportu. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym folderem produktowym.

Marki kompatybilne z zabudową LamBox